English
 
 
Zdravlje
 
           
   
 TV | Radio | Video | B92.FM | Sport | Putovanja | Nekretnine | Zdravlje | Biz | Život | Blog | Forum | Automobili
 
 
Naslovna | Vesti | Teme | Foto-galerija | TV Info kanal Moj ugao | Štampa | Mišljenja | Specijali | Dokumenti | Intervju | Emisije
 

SMS vesti

Pošaljite poruku START BILTEN VESTI na broj 5888Više o servisu SMS Vesti

utorak 09. februar 2010.
 
B92 Info Vesti Ekonomija

Đilas: Izvođači da završe radove

16. septembar 2008. | 11:30 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Dragan Đilas izjavio da su izvođači radova na obilaznici oko Beograda "ponudili uverenje" da će ih završiti do 15. oktobra.

Komentarišući moguće kašnjenje u izvođenju radova na obilaznici oko Beograda, gradonačelnik Beograda je novinarima pred početak sednice Skupštine grada rekao da će biti jako skupo ako se bude kasnilo makar jedan dan. Država je ispunila svoje obaveze, grad takođe, a ono što je ostalo jeste da izvođači završe svoje radove, kazao je Đilas.

On je naveo da, ukoliko bude sve završeno na vreme, to neće biti uspeh političara, već radnika na izgradnji obilaznice.

Gradonačelnik je dodao i da ima potpisan sporazum u kome se navodi da će krajnji rok za izvođenje radova biti 15. oktobar.

On je podsetio da je pre četiri dana izneo mišljenje nadzornih organa koji su ukazali da radovi na obilaznici kasne skoro mesec dana i ponudili su rešenje uvođenja podizvođača.

Đilas je preneo da su izvođači radova to odbili, ponudivši uverenje da će ispoštovati zadate rokove, mada, kako je rekao, ni vremenski uslovi ne idu na ruku.





B92.FM - Info emisije

kliknite na ime emisije i preslušajte je ne napuštajući ovu stranicu ili kliknite na ikonicu i slušajte u novom prozoru

   

Šešelj za, pa protiv

16. septembar 2008. | 23:47
Poslanička grupa Tomislava Nikolića objavila je stenograme koji pokazuju da je Vojislav Šešelj prvo podržao SSP, a zatim promenio odluku.


Leskovac: Napad na odbornika

16. septembar 2008. | 22:47
Odborniku Nove Srbije iz Leskovca zapaljena su vrata stana, dok je njegova petočlana porodica spavala.


Oružje na putu za Palatu pravde

16. septembar 2008. | 22:46
Policija je danas pronašla oružje na trasi kojom se svakodnevno u Palatu pravde prevoze optuženi za ubistvo Zorana Đinđića.


Opozicija traži odgovornost

16. septembar 2008. | 22:45
Opozicija u Skupštini traži od vladajuće koalicije da se raspravlja o odgovornosti za zastoj u pregovorima o pridruživanju EU.


Požar u niškom soliteru

16. septembar 2008. | 21:37
Izgorela su dva stana na 14. i 15. spratu solitera u Nišu, kome je jutros isključena voda zbog neplaćenih računa. Nema teže povređenih.


Krajišnik traži da svedoči Karadžić

16. septembar 2008. | 21:34
Radovan Karadžić pojaviće se kao svedok, u procesu koji se u Hagu vodi po žalbi Momčila Krajišnika.


Eksplozije u Meksiku

16. septembar 2008. | 20:29
U eksplozijama u meksičkom mestu Morelija, tokom proslave Dana nezavisnosti poginulo je osam ljudi a više od 100 je ranjeno.


Hag traži dokumenta od Hrvatske

16. septembar 2008. | 20:25
Haški tribunal je danas naložio vlastima Hrvatske da "pojačaju i prošire" potragu za važnim dokumentima o operaciji "Oluja".


Baroso: Hrvatska napreduje

16. septembar 2008. | 20:20
Hrvatska napreduje, ali mora još mnogo da uradi u ispunjavanju merila u pravosuđu i tržišnoj utakmici, ocenio je Žoze Manuel Baroso.


Čanak: LSV forimira svoj klub

16. septembar 2008. | 20:15
Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) formiraće svoj klub u Skupštini, najavio je lider te stranke Nenad Čanak.

 

KATEGORIJE

Arhiva






Forum B92 - Ekonomija

Gazela, Polovnjak
Ford Fiesta 1.4i
Zaštitni znak mladih šoferki, mladih mama i svega nežnog, Fiesta je brend iza kojeg se krije jedan od najprodavanijih automobila svih vremena. ... Dalje




 
Vrh straneVrh strane
© 1995 - 2010 , B92 | Marketing | Kontakt | O nama | Impresum | B92 lica | Pravila korišćenja
  • Marketing
  • Pišite nam
  • Novi mobilni B92
  • Šta je to RSS?
Sajmište

Ebart - Glasonoše

NALED