Nesvakidašnja utakmica i u njoj ponovo TSC!

Odigrane su prve četiri utakmice 12. kola Superlige Srbije, a prava goleada viđena je u Senti.

Izvor: MT

Petak, 16.10.2020.

19:55

Starsport

Tamo je TSC deklasirao goste iz Novog Pazara sa 7:0.

Domaći su toliko dobro igrali, da je pravo čudo kako nisu postigli još neki gol.

Po dva pogotka postigla su dvojica najboljih igrača – Lukić i Silađi, dok su se po jednom u strelce upisali Zec, Babić i Duronjić.

Ubedljiv trijumf odnela je i Vojvodina, koja je na svom terenu savladala Rad sa 4:1.

Novosađani su se mučili u prvom poluvremenu, bili su i u zaostatku nakon gola Živkovića.

Ipak, ubrzo je Bralić poravnao rezultat, da bi Čović, Bojić i Vukadinović iz penala doneli trijumf svojoj ekipi.
Starsport
Minimalnu pobedu u Surdulici ostvario je Radnik i to nad Bačkom, 1:0.

Jedini pogodak postigao je Makarić iz jedanesterca na samom početku utakmice.

Na kraju, treba reći i da su fudbaleri Čukaričkog izgubili na Banovom brdu od Proletera sa 2:1.

Strelac za domaće je bio Kajević iz penala u 61 i tada se činilo da će se meč završiti nerešeno.

Ipak, Babić je u 88. minutu iskoristio najstrožu kaznu i doneo novu pobedu Novosađanima, koji su sada četvrti na tabeli.

U subotu je na programu još pet utakmica, dok je za nedelju zakazan derbi između Partizana i Crvene zvezde u direktnom prenosu na TV B92.