Napredak – Partizan 1:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana poraženi su na gostovanju od Napretka sa 1:0, u 28. kolu Superlige Srbije.

Đorić 18
  NAP   FKP
  1 : 0
KRAJ!
Četvrti poraz zaredom Partizana u Superligi Srbije!
Još četiri minuta u Kruševcu
90' Totalna ofanziva Partizana!
Svim snagama pokušavaju gostujući fudbaleri, međutim za sada su bez pogotka.
"Uprava napolje, uprava napolje"
Navijači Partizana prilično nezadovoljni, što je i očekivano.
Da li će Napredak ostvariti prvu pobedu u 2019?

85' Petrović brani šut Gomešu
Pokušao je napadač Partizana iz okreta, ali je Petrović još jednom sjajno odbranio.
82' Pantića menja Saša Ilić
80' Dobra šansa za domaće
Glavom je šutirao Endiaje, ali je lopta završila pored leve stative Stojkovića.
76' Đorića menja Deak
Strelac jedinog gola na meču napustio je teren.
75' Veliki pritisak Partizana
Samo golman Stojković nije na polovini domaćih fudbalera. Slab šut Zakarića iz slobodnog udarca.
Prilika iz 70. minuta
70' Zakarić menja Tošića
69' Jalovi napadi Partizana
Imali su crno-beli inicijativu, međutim sada je to malo utihnulo. Napredak se dobro brani i na 20 minuta do kraja i dalje imaju prednost.
Promašen penal Partizana
59' Rukom igrao štoper Napretka, ništa od novog penala
Sumnjiva situacija u kaznenom Napretka. Fudbaler domaćeg sastava Nemanja Petrović igrao je rukom, ali je arbitar pokazao samo na korner.
58' Petrović odbranio penal Rikardu!
Pročitao je Petrović gde će šutirati Gomeš i uspeo je da odbrani njegov pokušaj.
57' Penal za Partizan!
Čist jedaneasterac, Tošić je oboren i sudija je pokazao na belu tačku.
54' Petrović siguran
Danilo Pantić je uputio nešto između šuta i centaršuta iz slobodnjaka, i Petrović je reagovao sigurno.
52' Inicijativa crno-belih
Dosta visoko stoje fudbaleri Partizana, što znači da žele da dođu do izjednačenja što brže. Ipak, za sada im ne ide baš najbolje.
Ukoliko niste videli poništen gol Napretka
48' Panika u kaznenom Partizana
Bilo je gusto u šesnaestercu crno-belih. Štoperi Partizana uspeli su da otklone opasnost.
Za sada ne ide najbolje Miloševiću na debiju

47' Valijente loše glavom
Pantić je centrirao iz kornera, ali je Valijente loše igrao glavom.
46' Počelo je drugo poluvreme u Kruševcu
POLUVREME
Partizan gubi posle 45 minuta u Kruševcu.
45+3' Kakav promašaj Gomeša
Valijente je sjajnom glavom dodao loptu do Gomeša, ali je napadač Partizana promašio i propustio najbolju šansu za crno-bele.
45' Mogao je bolje Pantić
Dobro je centrirao loptu Rikardo Gomeš, međutim Pantić nije uspeo bolje zahvati loptu. Petrović je lako reagovao i uhvatio loptu.
40' Partizan bez šanse za 40 minuta
Crno-beli nisu imali niti jednu pravu šansu za 40 minuta u Kruševcu. Veoma loša igra izabranika Sava Miloševića.
Pozdrav Kosanovića i Miloševića

33' Slab šut Pantića
Pokušao je Danilo Pantić sa nekih 20 metara, ali je njegov pokušaj završio iznad prečke golmana Napretka.
31' Urošević menja povređenog Miletića
30' Crno-beli pokušavaju da dođu do gola
Izabranici Sava Miloševića imaju inicijativu, ali za sada nisu u stanju da to materijalizuju.
24' Sjajan udarac Pantića, Petrović spasao Napredak
Odlično je šutirao iz slobodnog udarca fudbaler Partizana, ali je Petrović još bolje reagovao.
Evo gola Đorića
22' Poništen čist gol Napretku
Endiaje se nije nalazio u ofsajdu kod gola, ali je arbitar podigao zastavicu i pogodak je poništen. Napredak je oštećen u 22. minutu.
Milošević na klupi Partizana

18' GOL! Partizan gubi u Kruševcu
Aksentijević je sjajno povukao loptu, potom je ušao u sredinu i dodao je do Đorića, koji je preciznim udarcem savladao Stojkovića.

Golman Partizana nije imao nikakvu šansu.
17' Dobar napad Partizana, Rikardo slabo zahvatio lotpu
Napadi Partizana sada su sve češći. Prvo Rikardo Gomeš nije dobro uspeo da zahvati loptu glavom, a potom je i Smiljanić pokušao udarcem iz daljine.

Golman Napretka bio je siguran.
10' Odličan start Valijentea
Pokušao je Eskić da ubaci loptu u kazneni prostor, ali je Španac sjajno uklizao i izbacio loptu.
8' Loš šut Aksentijevića
Pokušao je iz velike udaljenosti Nikola Aksentijević i njegov šut je završio daleko od gola Stojkovića.
6' Veći posed Partizana
Gosti za sada imaju veći posed od Kruševljana. To je donekle i očekivano. Za sada bez prilika na stadionu Mladost.
3' Siguran Stojković
Aksentijević je poslao centaršut u kazneni prostor Partizana, ali je golman crno-belih sigurno reagovao i izbacio loptu.
1' Utakmica je počela!
Prvi napad imaju fudbaleri Partizana.
Dobrodošli!
Fudbaleri Partizana gostuju u Kruševcu gde žele da prekinu niz od tri poraza zaredom u Superligi Srbije. Ostanite uz B92 i ispratite meč do kraja.