19. kolo: Partizan – Mladost L 4:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana lakom i ubedljivom pobedom nad lučanskom Mladosti završili su 2020. godinu – 4:0 (2:0).

Dobrodošli!
Partizan i Mladost iz Lučana utakmicom u Humskoj ulici završavaju 2020. godiinu.

Mi ćemo je zajedno ispratiti putem našeg Live BLOG-a.
Kraj utakmice!
U Humskoj mogu da budu zadovoljni načinom na koji su zatvorili 2020. godinu.
88' Jojić pogađa prečku!
Sjajan šut sa ivice kaznenog prostora.

Umalo "petarda" u Humskoj.
84' GOOOOL!
Stiže Partizan i do 4:0.

Strelac je Lazar Marković.

79' Zapretila je i Mladost
Tek da se zabeleži pokušaj da se ugrozi Aleksandar Popović, ali je mladi golman bio na mestu.
75' Sjajan udarac Miloša Jojića
Tukao je sa oko 25 metara iz slobodnog udarca, gađao same rašlje gola Zečevića, ali se istakao čuvar mreže gostiju.
68' Trostruka izmena
Izlaze Holender, Suma i Natho

U igri su Nikola Štulić, Nemanja Jović i Lazara Pavlovića.

Biće to Partizanov "bonus" napad u poslednjih 25 minuta.
65' Izmene na obe strane
Izašao je Obiora Odita, a u igri je Nemanja Kos.

I Stanojević sprema još nekoliko promena, uglavnom "bonus" igrače.
63' Šansa za Sumu
Mogao je i Gvinejac da se upiše u listu strelaca, ali je Zečević odbranio.
61' U igru ulaze Miloš Jojić i Lazar Marković.
Izlaze Filip Stevanović i Takuma Asano.

Ostojić je predao kapitensku traku Markoviću.
59' GOOOOOL!
3:0 za Partizan!

Sejduba Suma je upisao novu asistenciju, a prvi gol u dresu Partizana po povratku u Humsku upisao je Ivan Obradović.
55' Napada Partizan
Ovog puta po desnoj strani, centrirao je Asano po zemlji, ali je odbrana Mladosti otklonila opasnost.
51' Pokušao je Stevanović
Bio je mladi as u karakterističnom prodoru, izveo je "biciklicu", ali nije dovoljno dobro šutirao.
50' Partizan kontroliše igru i u nastavku
Nastavljena je utakmica u Humskoj.
Poluvreme!
Zaslužena prednost Partizana posle prvih 45 minuta.
42' GOOOOOL!
Ponovo je veoma siguran Natho sa "bele tačke".
Penal!
Igor Vujačić je oboren u kaznenom prostoru.

Bibars Natho će izvesti penal.
34' Bez većih dešavanja u Humskoj
Miran tempo i posle gola crno-belih.
27' Šansa za Mladost
Marković je šutirao, ali ga je Ostojić izblokirao.
25' GOOOOL!
Partizan je poveo!

Suma za Asana i sjajna egzekucija Japanca koji od stative šalje loptu u mrežu.
24' Stevanović zagrejao dlanove Zečeviću
Ali, pisaće se samo statistički
22' Vujačić pokušao posle kornera
Tražio je i prekršaj u jedanaestercu, ali to nije bilo dovoljno da bi bio dosuđen jedanaesterac.
15' Partizan u ofanzivi
Igra se uglavnom ispred kaznenog prostora Lučanaca.
9' Prečka!
Sjajnu akciju izveli su Bibars Natho i Takuma Asano.

Izraelac je proigrao Japanca iz slobodnog udarca, a onda se zatresla prečka gola Mladosti.
5' Bez uzbuđenja u uvodnim minutima
Ali, deluje da se igra "spuštenog garda" na početku.

Mladost nije došla da se brani.
Počela je utakmica!
Na početku minut ćutanja zbog smrti Slobodana Milčanovića, dugogodišnji direktor restorana SC Partizan-Teleoptik.
Ujedno, Ostojić je preuzeo i kapitensku traku.
Prinudne promene u Partizanu!
Pre same utakmice Svetozar Marković je dobio temperaturu i morao je da bude zamenjen.

Umesto njega u startnoj postavi će biti Bojan Ostojić.

I ne samo to, zbog "bonus" pravila i Vladimir Stojković je ispao iz protokola, a na gol-crtu će Aleksandar Popović.

Rezervni golman na klupi ostaje Nemanja Stevanović.