VI kolo: Atletiko – Lokomotiva 2:0, Briž – Real 1:3

Poznati su svi učesnici osmine finala Lige šampiona, poslednjeg dana svoje mesto je potvrdio Atletiko Madrid.

Dobro došli u LIVE BLOG B92!
Večeras stavljamo tačku na borbu za osminu finala Lige šampiona i putnike u nokaut fazu Lige Evrope.

Luka Modrić 91'
90+2' GOOOOOL!
Juventus potvrđuje trijumf u Nemačkoj – 2:0!

Druga asistencija Dibale na meču, ovaj put proigrao je zemljaka Gonsala Iguaina. Gol možete pogledati OVDE.
90+1' GOOOOOL!
Real "overava" pobedu u nadoknadi vremena – 3:1

Pmalo zaboravljeni Luka Modrić stavlja tačku na meč u Brižu.
Edinson Kavani 83'
83' GOOOOOOL!
PSŽ je deklasirao Galatasaraj – 5:0!

Među strelce se upisao i Edinson Kavani, koji je sredinom drugog poluvremena ušao sa klupe za rezerve. Realizovao je penal koji je iznudio Mbape.
Kristijano Ronaldo 75'
75' GOOOOOL!
Poveo je konačno i Juventus u Leverkuzenu – 1:0!

Ko drugi do Kristijano Ronaldo, nakon dodavanja Paula Dibale nije imao težak posao.
Žunior Vinisijus 64'
64' GOOOOOL!
Real Madrid opet vodi u Brižu – 2:1

Opet gol nije postigao naš Luka Jović, nakon što je njegov udarac glavom izblokiran, loptu u gol nije uspeo da pošalje ni Rodrigo, na kraju se odbija do Žuniora Vinisijusa koji trese mrežu domaćina.
Kilijan Mbape 63'
63' GOOOOOL!
PSŽ puni mrežu Galatasaraja – 4:0!

Nakon dve asistencije bio je red da postigne i gol, Kilijan Mbape se upisuje u listu strelaca, a Nejmar mu se revanširao.
Bajern verovatno "slama" Totenhem – 3:1!

Filipe Kutinjo je postigao sjajan gol, dijagonalom sa ivice kaznenog prostora u donji desni ugao. Gol možete pogledati OVDE.
Madridska režija – 3 gola za 2 minuta
55' GOOOOOL!
Klub Briž ekspresno poravnava protiv Reala na 1:1!

Denis je proigrao Hansa Vanakena koji vraća meč na Jan Brejdel stadionu na početak.
54' GOOOOOL!
Atletiko potvrđuje pobedu – 2:0!

Sjajan pogodak Felipea nakon centaršuta sa desne strane.
53' GOOOOOL!
Real stiže do vođstva u Brižu 1:0!

Brazilac Rodrigo donosi prednost španskom velikanu.
Nejmar 47'
47' GOOOOOL!
PSŽ stavlja tačku na meč – 3:0!

Možemo i zvanično konstatovati da će Klub Briž u Ligu Evrope. Nejmar postiže treći gol za PSŽ protiv Galatasaraja, nakon što mu je Mbape petom ostavio loptu u kaznenom prostoru.
45' GOOOOOL
Bajern opet vodi, pred poluvreme!

Tomas Miler je iskoristio odbitak nakon šuta Alfonsa Dejvisa i doneo Bavarcima 2:1 pred pauzu. Gol možete pogledati OVDE.
PSŽ-ov kratak "rafal"
35' GOOOOOL!
"Sveci" su ekspresno nokautirali Turke – 2:0!

Nejmar je odradio glavni deo posla, a Pablo Sarabija sjajnim udarcem u levi ugao drugi put na meču matira Musleru.
33' GOOOOOL!
PSŽ vodi 1:0!

Kilijan Mbape je proigrao Maura Ikardija kojem je ostalo samo da skrene loptu u mrežu Galatasarajevog gola.
Poništen gol Atletiku!
Sudija Viktor Kasai je nakon asistencije iz VAR sobe poništio Moratin pogodak jer je Španac bio u ofsajdu prilikom dodavanja Koree.
26' GOOOOOL!
Atletiko je jednom nogom u osmini finala, vodi 2:0!

Dugo je trajala akcija "jorgandžija", na kraju je Anhel Korea sjajno proigrao Alvara Moratu koji lako trese mrežu.
20' GOOOOOL!
Totenhem brzo poravnava u Minhenu na 1:1!

Mladi Rajan Sesenjon je savladao Manuela Nojera posle loše reakcije štopera Bajerna. Gol možete da pogledate OVDE.
17' GOOOOOL!
Atletiko Madrid vodi 1:0!

Ovaj put Žoao Feliks je uzeo loptu i pokazao Tripijeu kako se izvodi jedanaesterac.
15' Novi penal za Atletiko!
Novi jedanaesterac za Špance, sudija je uz pomoć VAR potvrdio da je Žemljaletdinov igrao rukom u svom kaznenom prostoru.
Kingsli Koman 14'
14' GOOOOL!
Prvi gol večeri postignut je u Minhenu, Bajern vodi protiv Totenhema 1:0!

Serž Gnabri je sjajno proigrao Kingslija Komana na drugoj strani kaznenog prostora, a ovaj lako pogađa desni ugao Totenhemovog gola.
10 minuta – nijedan gol
Još nema golova na šest utakmica, prošlo je prvih 10 minuta.
4' Šansa za PSŽ
Dobar šut Pabla Sarabije sa ivice kaznenog prostora, gađao je pod prečku, ali brani Fernando Muslera.
2' Stativa!
Englez Kiran Tripije ne uspeva da donese prednost Atletiku. Kočenkov mu je uz pomoć stative odbranio šut!
1' Penal za Atletiko!
Golman Lokomotive Kočenkov obara Žoaa Feliksa u svom kaznenom prostoru. Sve je čisto.