Mančester siti – Totenhem 4:3 (2:3)

Fudbaleri Mančester sitija eliminisani u četvrtfinalu Lige šampiona, pošto su pred domaćom publikom pobedili Totenhem sa 4:3.

Sterling 4, 21, B. Silva 11, Aguero 59 - Son 7, 10, Ljorente 73
  MCY TOT
  4 4:4 3
Ofsajd Aguera zbog kojeg je poništen gol Sitiju u 93. minutu
KRAJ! KRAJ!

"Građani" nisu uspeli da se plasiraju pobedom, jer su u prvom meču poraženi sa 1:0, pa su tako zbog pravila gola u gostima završili učešće u eliti.
90+3 VAR, VAR, VAR! Ništa od gola Sterlinga!
Aguero se nalazio u ofsajdu kada je lopta došla do njega. On je potom asistirao Sterlingu za gol, ali je on poništen, pošto se Argentinac nalazio u nedozvoljenoj poziciji.
90+3 GOOOOOOOOOOOOOL! STERLING za 5:3!

90' Još pet minuta igre u Mančesteru!
Momenat iz 73. minuta

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images
86' Velika šansa za Gindoana!
Sane je glavom spustio loptu Gindoanu, koji je bio u dobroj poziciji, ali je šutirao levom nogom preko prečke.
84' Sve manje vremena za Siti
Ovim rezultatom fudbaleri Totenhema idu u polufinale Lige šampiona.
81' Mouru menja Dejvis
Levi bek menja ofanzivnog fudbalera. Poćetinova strategija je jasna.
79' Opasan šut Aguera
Šut Argentinca odbranio je Hugo Ljoris.
Pogodak Španca!
76' Priznat pogodak! Ljorente za 4:3!
Posle konsultacija sa VAR sobom i gledanja snimka, sudija Džunejt Čakir odlučio je da prizna gol Španca.
73' VAR, VAR, VAR!
Fernado Ljorente postigao je gol u 73. minutu. Lopta ga je pogodila u ruku, pa u kuk, tako se čini. Ali mu je ruka bila uz telo. Videćemo šta će Čakir odlučiti.

"Građani" slave četvrti gol

Photo by Shaun Botterill/Getty Images
69' Siti kontroliše ritam meča
"Građani" imaju rezultat za polufinale, ali čini se da se neće zadovoljiti ovim rezultatom. Žele da postignu još jedan gol, koji bi im dosta olakšao situaciju.
De Brejne za Aguera – GOL!
59' GOOOOOL! AGUERO ZA 4:2!
Gol, gol, gol, goooool!

Aguero je snažnim udarcem "probušio" Ljorisa. Nije mogao bolje da reaguje francuski golman, s obzirom da je Argentinac poslao silovit šut.

58' Ederson sjajno brani
Šutirao je glavom Fernando Ljorente, ali njegov šut brani Ederson. Posle dugo vremena prilika za Totenhem.
54' Fenomenalna odbrana Ljorisa
De Brejne je sjajno šutirao, ali je Ljoris još boljom odbranom sprečio Siti da dođe do gola.
Sisoko je u 40. minutu morao da izađe iz igre zbog povrede

50' Velika prilika za Siti!
David Silva je odlično dodao loptu do Sterlinga, ovaj je šutirao iz prve, a Ljoris je odlično reagovao. Lopta se odbila do Bernarda Silve, koji iz trka nije uspeo da dobro zahvati loptu.
48' Opasan šut iz slobodnog udarca
Aguero je fauliran na ivici kaznenog prostora, loptu je uzeo De Brejne i šutirao tik iznad prečke.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad na utakmici imaju fudbaleri Totenhema.
POLUVREME!
Istorijsko poluvreme u Ligi šampiona. Videli smo čak pet golova za 20 minuta igre. Siti vodi sa 3:2, međutim Totenhem i dalje ima rezultat za polufinale.
WOW
45' Solidan pokušaj De Brejnea
Sa nekih 25 metara šutirao je Belgijanac. Lopta je išla brzo po travi, ali je Ljoris uspeo da je smiri rutinskom intervencijom.
43' Opasan šut Sona!
Sjajan dribling Sona, izbacio je Vokera i levom nogom šutirao u dalji ugao. Lopta je završila malo pored stative.
40' Sisoko se povredio, Poćetino pravi izmenu
Umesto Sisoka na teren ulazi Fernando Ljorente.
37' Aldervajreld blokirao šut Aguera
Mogla je ovo da bude dobra prilika za Siti, ali je šut Argentinca blokirao Belgijanac.
32' Siti pritiska!
Velike probleme ima Deni Rouz na desnoj strani napada Sitija. Bernardo Silva mu stvara mnogo problema.
:))
28' Miran period meča
Posle furioznog početka ekipe su sada spustile tempo. Totenhem parira Sitiju, pokazao je da može, samo je pitanje na koju će stranu otići.
Doktor. Rahim Sterling!

Sterling za 3:2!
21' GOOOOOOL! Siti vodi!
Rahiiiim Sterling!

Kevin de Brejne poslao je odličan pâs ka Sterlingu, koji je na drugoj stativi neometan poslao loptu u gol. Neverovatan meč u Mančesteru!

Nikada nije viđen ovakav start u Ligi šampiona
Po prvi put u istoriji postignuto je četiri gola u prvih jedanaest minuta utakmice. Kakav šou na Etihadu!
Ekspresan odgovor Sitija!
Šok na Etihadu za vođstvo Spursa
Izjednačenje Totenhema
Prvi gol Sitija

11' GOOOOOL! SITI IZJEDNAČIO! SPEKTAKL!
Da li je ovo moguće?!?!

Četiri gola za jedanaest minuta! Silva je lukavo šutirao i savladao Ljorisa! Siti se vraća u životu.
10' SPEKTAKL! TOTENHEM VODI!
Posle sam tri minuta Totenhem vodi!

Ponovo očajna reakcija odbrane Sitija. Eriksen je proigrao Sona, koji je udarcem u dalji ugao savladao Edersona! Siti je u nokdaunu!

7' GOOOOOOL! Ekspresan odgovor Totenhema!
Loša intervencija odbrane Sitija. Lopta je srećno došla do Sona, koji je uputio udarac po sredini gola, ali je Ederson slabo reagovao i prošla mu je kroz noge.

Totenhem je izjednačio!

4' GOOOOOL! Sterling 1:0!
Sterling je primio loptu na levom boku, ušao je u kazneni prostor s njom i gađao u dalji ugao. Ljoris nije imao šanse!

1' Utakmica je počela!
Prvi napad na meču imaju fudbaleri Mančester sitija.