Lukaku i Benteke u metu, po bod Evertonu i Palasu

Fudbaleri Evertona i Kristal Palasa odigrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 7. kola engleske Premijer lige.

Petak, 30.09.2016.

23:03

Getty images

Domaći tim je tako posle sjajnog starta sezone ostao bez pobede i na trećoj uzastopnoj utakmici, dok će Kristal Palas sigurno biti zadovoljan osvojenim bodom u Liverpulu.

Tim Ronalda Kumana je treći na tabeli sa 14 bodova, četiri manje od lidera Sitija, dok je Kristal Palas sedmi sa tri boda manje.

Romelu Lukaku doneo je Evertonu prednost u 35. minutu, ali već u 50. minutu na drugoj strani je izjednačio Kristijan Benteke.

Obe ekipe su u finišu imale prilike da ostvare i pobedu, ali je ipak konačnih 1:1 čini se najrealniji ishod.