Mladost – Partizan 1:1 (0:0)

Fudbaleri Partizana odigrali su 1:1 na gostovanju protiv Mladosti iz Lučana 18. kolu Superlige Srbije.

Crveni karton za Uroševića
Partizan sa igračem manje. Levi bek crno-belih dobio je drugi žuti karton.
Još jedan minut u Lučanima!
92' GOOOOL! Partizan u nadoknadi od izjednačenja!
Tošić je ovde odradio 90 odsto posla. Dobro je šutirao, Rosić je odbranio, a lopta se odbila do Ivanovića koji je lako savladao golmana Mladosti.
Pet minuta igre još u Lučanima!
89' Slab pokušaj Nikolića
Lopta je otišla preko prečke posle šuta Nikolića. Bio je u padu igrač Partizana i nije mogao bolje da zahvati loptu.
86' Partizan krenuo na sve ili ništa
Crno-beli neočekivano gube u Lučanima i sada svim silama pokušavaju da dođu do makar izjednačenja. Partizan u veoma teškoj situaciji.
83' GOOOOL! Mladost vodi sa 1:0!
Očajna intervencija Markovića i Miletića. Pavlović je uspeo da bude bolji od obojice, izbori se za poziciju i savlada Stojkovića.
79' Sjajan start Pešića
Nije ovo bio loš šut Nikolića, međutim još bolje je blokirao njegov pokušaj Pešić. Sada se igra stalno na polovini domaćih igrača.
76' Sve jači pritisci Partizana
Ulazi se u poslednje minute meča. Do kraja ostalo još nekih 15-tak minuta i napadi Partizana su sve češći.

71' Sudija nenamerno oborio fudbalera Mladosti
Sudija Stojiljković se sapleo i pao ispred Pejovića, koji se srušio preko glavnog arbitra. Nekoliko minuta se ukazivala pomoć igraču Mladosti i on će nastaviti meč.
68' Sjajna prilika za crno-bele, Rosić odlično odbranio
Miletić je u kaznenom prostoru reagova veoma dobro, fintom je prevario čuvara, međutim njegov šut je odbranio Rosić. U nastavku akcije glavom je pokušao Nikolić, ali je Rosić ponovo sjajno intervenisao.
67' Ivanović menja Pantića

64' Rikardo neodlučan
Imao je Gomeš dobru poziciju da šutira ili pošalje loptu ka saigračima, ali se zbunio i izgubio loptu.
61' Nikolić šalje loptu daleko od Rikarda
Pokušao je ofanzivni igrač Partizana da pronađe Gomeša, međutim lopta je bila daleko od njega. Slaba igra crno-belih...
59' Partizan bezopasan
Ni u drugom poluvremenu crno-beli nisu u stanju da ozbiljnije zaprete golu Mladosti.

52' Loša reakcija u kaznenom prostoru
Urošević je poslao dobru loptu u šesnaesterac, međutim tamo se jedan igrač Partizana nije snašao i propala je šansa za crno-bele.
50' Velika šansa za Oditu
Ozbiljna je ovo bila prilika za Mladost, samo je Odita loše reagovao. Njegov šut izblokirao je Zdjelar i time spasao gol.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju fudbaleri Partizana.
POLUVREME
Veoma loše poluvreme na obe strane. Partizan je imao pet šuteva, a Mladost svega četiri.
42' Bliži se poluvreme
Za sada samo polušanse u Lučanima. Mladost se ne brani sa svih 10 igrača, dobro pariraju Partizanu, koji se prilično muči po očajnom terenu.
37' Solidan Gomeš
Uspeo je Rikardo da se oslobodi čuvara i da šutira levom nogom, međutim golman je lako odbranio.
36' Slab šut Nikolića
Pokušao je Nikolić sa nekih 25 metara, ali je njegov pokušaj završio u naručju golmana Mladosti.
34' Šansa za Partizan
Crno-beli su posle kornera imali šansu, stvorena je velika gužva, međutim igrači Mladosti uspeli su da otklone opasnost.
30' Odita ponovo zapretio
Napadač Mladosti ponovo je zapretio, centrirao je oštro s levog boka, ali je na sreću crno-belih Stojković uspeo da preseče loptu i otkloni opanost.
29' Ništa se ne dešava na terenu
Prošlo je skoro trideset minuta igre. Veoma nezanimljivo je u Lučanima gde crno-beli pokušavaju da ostvare novu pobedu u Superligei Srbije.
24' Teren očajan, Partizan bez šansi
Na ovakvom terenu ukoliko padne jedan gol biće super. Partizan nije uspeo niti jednu šansu da stvori.
20' Partizan pritiska Mladost
Fudbaleri Partizana imaju veći posed lopte od domaćih igrača. Trenutno nije bilo većih prilika, međutim crno-beli napadaju i pitanje kada će stvoriti šansu.
15' Nikolić neprecizan
Prva konkretna šansa za Partizan, odličan prodor Rikarda po desnoj strani, ubacuje loptu pred gola, Nikolić iz dobre pozicije šutira glavom, ali iznad prečke.

11' Stojković sprečava vođstvo Mladosti
Opet je šutirao Pejović, ovaj put mnogo preciznije pa je Stojković morao da interveniše, lopta se odbija do Odite, ali golman Partizana brani šut i bivšem igraču crno-belih.
9' Zapretio i Partizan
Dve akcije Partizana u kojima su crno-beli pokušavali centaršutevima pred peterac, ali se odbrana Mladosti oba puta izbacila loptu.
6' Prvi šut
Tek posle pet minuta igre videli smo prvi šut na meču i to ka golu Partizana, ali Vladimir Stojković nije morao da reaguje na udarac Aleksandra Pejovića.

Screenshot
Počeo je meč u Lučanima
Teški uslovi za igru
U Lučanima je temperatura nula stepeni, a teren je u lošem stanju zbog otopljenog snega i kiše.
Opet nema Jankovića
Jedan od najboljih igrača Partizana Marko Janković opet propušta meč crno-belih zbog povrede koja ga muči već nedeljama.
Forma
Partizan je u seriji od tri pobede bez primeljenog gola, dok je Mladost izgubila tri od poslednja četiri meča u Superligi.