Ril uverljiv na prvoj probi

Fudbaleri Rila, Partizanovog rivala u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, savladali su u test utakmici škotskog premijerligaša Madervel rezultatom 3:1.

Izvor: B92, zvanièni sajt

Subota, 27.06.2009.

23:57

Utakmica je igrana bez prisustva gledalaca, obe ekipe nastupile su u najjačim sastavima a Ril je posle 11 minuta igre imao tri gola prednosti. Strelci za prvaka Velsa bili su Vilijams u 4. i Hant u 7. i 11. minutu, gol za Madervel postigao je rezervni igrač Forbs u drugom minutu nastavka.

Madervel, šestoplasirana ekipa u Škotskoj prethodne sezone, će u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igrati sa velškim timom Laneli.

Za Ril su igrali Kendal, Nejlor, Horan, Strong, Stons, Šerbon, Li, Oven, Hant, Roberts i Vilijams.