Sevilja diše za vrat Barseloni

Ekipa Sevilje u stopu prati Barselonu, ostvarila je šestu pobedu pa ima samo tri boda manje od Katalonaca posle osam kola Primere.

Nedelja, 19.10.2014.

21:25

Andalužani su u nedelju slavili na nezgodnom gostovanju u Elčeu sa 2:0, pogocima u drugom poluvremenu.

Bunker domaćina probio je pola sata pre kraja Karlos Baka, šestim golom u sezoni, a trijumf je potvrdio Kevin Gameiro 17 minuta pre kraja duela.

Sevilja je slavila četvrti put u poslednjih pet kola, dok je Elče četvrtim porazom u istom periodu ostao u zoni ispadanja.

U prethodna dva meča u nedelju, Atletiko Madrid je očekivano slavio, dok je Valensija razočarala na Riazoru.

U toku je poslednji meč vikenda, Viljareal je dočekao Almeriju.