KRK: Radnički teško do polufinala

Košarkaši kragujevačkog Radničkog treći su polufinalisti Kupe Radivoja Koraća.

Četvrtak, 10.02.2011.

19:42

Tim Miroslava Nikolića je u Železniku uz dosta problema savladao OKK Beograd rezultatom 82:80 (30:16, 17:21, 17:19, 18:24).

Radnički je odigrao odlično prvu četvrtinu, ali je u nastavku OKK Beograd bio bolji i na kraju ej umalo viđeno još jedno iznenađenje, nakon poraza Hemofarma u sredu.

U finišu utakmice, u ’penal završnici’ po jedno slobodno bacanje promašili su Majkl Li i Stiven Marković, ali je u poslednjim trenucima Lučić promašio trojku za pobedu OKK Beograda.

Protivnik Radničkog u polufinalu biće pobednik poslednjeg četvrtfinala u kojem se sastaju Partizan i Mega Vizura.

Najbolji u ekipi Radničkog bili su Vlada Vukosavljević sa 19 poena i devet skokova, Majkl Li sa 17 poena i osam skokova, i Stiven Marković sa 14 poena. U ekipi OKK Beograda Zeković je ubacio 21, Živković 17, a Stanojević 12 poena.