Sve je spremno za spektakl španskog fudbala i okršaj između Reala i Atletiko Madrida.

Benzema 56'
  RMD   ATL
  1 : 0
KRAJ
Real Madrid je golom Karima Benzeme pobedio Atletiko Madrid u derbiju 22. kola LaLige.
Sve smo bliži kraju i pobedi Reala
87' Tenzije rastu
Felipe je oštro startovao, skočili su svi igrači Real Madrida, a najžustriji je bio Kazemiro koji je opomenut žutim kartonom
80' Žuti karton Vrsaljku
76' Modrić šutira, pored gola
Posle traljave reakcije odbrane Atletika do lopte stiže Luka Modrić koji šutira sa ivice šesnaesterca, ali je taj njegov šut završio pored gola
75' Propala nova kontra gostiju
Lemar je krenuo po levom boku, ali mu je lopta pobegla i Real sada ima aut
71' Atletiko sve lošiji u napadu
Gosti isuviše greše, sada su mogli da imaju kvalitetan napad, ali je centaršut bio izuzetno neprecizan
63' I dalje Real preti
Atletiko ne može da se oporavi od šoka. Prvo su nešto slabije počeli drugi deo meča, da bi od tog primjlenog gola delovali kao sparing partner
56' GOoooooooooool
52' Real dosta opasniji
Odlično je domaćin krenuo u drugo poluvreme, imali su neke vrlo opasne napade, ali se rezultat ipak nije menjao.
47' Real odmah preti
Snažan udarac Valverdea pomalo je uzdrmao Oblaka, ali je slovenački golman ipak uspeo da otkloni opasnost
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
42' Korea promašio veliku šansu
Uspeo je da izbegne ofsajd zamku Anhel Korea, pobegao kompletnoj odbrani Reala, ali je njegov udarac završio pored leve stative
39' Žuti karton za Simeonea
Prvo je argentinski stručnjak opomenut, da bi nastavio sa protestima i zaradio žuti karton. Bio je nezadovoljan što nije pokazan žuti karton zbog oštrog faula nad Moratom.
32' Penal za Atletiko?
Ništa od penala, prvi je do lopte stigao Kazemiro
23' Korea pogađa stativu!
Sjajna akcija Atletiko Madrida posle koje Anhel Korea pogađa stativu iz neposredne blizine
18' Kakva šansa za Atletiko...
Umalo su gosti stigli do prednosti od 1:0, ali je Tibo Kurtoa u dva navrata fantastično reagovao. Posle kornera je usledio novi opasan napad Atletika, posle kog je Saul Njiges šutirao tik pored stative i pomalo zabrinuo navijače Real Madrida.
11' Sjajna akcija Reala, nema gola
Zakasnio je Alvaro Morata da se izvuče što je dalo dovoljno prostora Krosu, a on dobio pravovreni pas i uzvratio uslugu Benzemi, ali je francuski napadač loše zahvatio loptu pa ostaje 0:0
7' Prvi šut na meču, Ramos preko gola
Pobegao je odbrani Atletiko Madrida Serhio Ramos, ali mu je lopta išla iza leđa i on je iz čudne situacije poslao preko prečke
4' Valverde prvi preti – Morata gubi loptu
Real Madrid je sa desnog boka stvorio prvi problem za odbranu Atletika, ali su oni uspeli da na vreme otklone opasnost, dok je u nastavku akcije lopta pobegla Alvaru Morati i napad je još jednom imao domaći tim
1' Utakmica je počela!
Prvi napad su imali gosti
Minut ćutanja u čast Kobija Brajanta
Sve je spremno za spektakl
Utakmica na Santiago Bernabeu uskoro počinje. Vreme za igru je veoma prijatno, pošto ima oko 18 stepeni u Madridu