Čelsi, Napoli i Valensija idu u četvrtfinale

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su ukupnim rezultatom 8:0 eliminisali Dinamo iz Kijeva. <br /><br /> Među osam najboljih našla se i ekipa Valensije, koja je eliminisala Krasnodar, tako što je u 93. minutu postigla pogodak za 1:1. <br /><br /> Plasman u narednu fazu obezbedila je i ekipa Napolija.

90+3 GOOOOOOL! VALENSIJA SE IZVUKLA!
Gonsalo Gedeš postigao je prvi gol u Ligi Evrope i to je gol koji vodi Valensiju u četvrtfinale.
Treći gol Salcburga
90+2 Kasno, kasno... Salcburg poveo sa 3:1
Lejtgeb je postigao pogodak za 3:1, međutim da bi prošli dalje potrebno im je još dva gola za dva minuta.
Kakva golčina tinejdžera!
85' GOOOOOOOOOL! SULEJMANOV!
Valensija ispada sa ovim rezultatom!

Kakva golčina mladog 19-godišnjaka! Perfektno, levom nogom u samo rašlje!
82' Valensija strepi u Krasnodaru
Veliku priliku imao je Vandersona, međutim njegov pokušaj završio je malo pored desne stative.
Asistencija Žirua, gol Hadsona
79' "Petarda" Čelsija u Kijevu!
Peti gol za "plavce" postigao je talentovani Hadson-Odoi.

Engleski fudbaler asistirao je kod gola Alonsa, a sada je uspeo i da se upiše u listu strelaca.
Savršen het-trik Žirua
73' Sve manje vremena za Krasnodar
Ruska ekipa dominantnija je na ovom meču, ali Valensija i dalje ima rezultat za četvrtfinale.
Gol za nadu Salcburga
65' Salcburg vodi, da li ćemo gledati dramu?
Gulbrandsen postiže gol za vođstvo Salcburga.

Austrijskoj ekipi potrebno je još tri gola kako bi se plasirali u četvrtfinale.
Olivije!
60' Het-trik Žirua!
Francuz postiže treći gol na utakmici!

Fantastičan meč Žirua, koji dominira u Kijevu.
59' Rodrigo zapretio u Krasnodaru
Samo što je ušao u igru, Španac je pokušao opasnim šutem. Ipak, lopta je završila preko prečke.
Žiru je danas postigao dva gola

57' Krasnodar pritiska
Na startu drugog poluvremena domaći fudbaler dominiraju. Pitanje je samo da li će uspeti da sve to materijalizuju.
53' Velika prilika za Dinamo
Sidoručuk je promašio zicer. Iz odlične pozicije je pogodio stativu.
49' Prilika za Krasnodar
Pokušao je iz slobodnog udarca Maurisio Pereira, ali je njegov šut odbranio Neto.
Dabur je u sjajnoj formi
46' Krenula su druga poluvremena
Poluvreme
POLUVREMENA!
Treći gol Čelsija
45+1 Čelsi "gazi" u Kijevu! Alonso za 3:0!
Hadson-Odoi lepo je pronašao Alonsa, koji je samo prosledio loptu u gol.
41' Mreže miruju samo u Krasnodaru
Daleko od toga da nije zanimljivo u Krasnodaru. Prilike su imali i domaći i gostujući fudbaleri, međutim lopta za sada nije htela da pređe gol liniju.
Drugi gol Žirua
35' Novi gol Čelsija, sve je odavno rešeno!
Alonso je sjajno pronašao Žirua, koji je postigao drugi gol na utakmici. Čelsi sada vodi ukupnim rezultatom 2:0.
34' Mreže miruju samo u Krasnodaru
Čelsi vodi golom Žirua u Kijevu, Salcburg i Napoli su postigni po pogodak, dok mreže jedino miruju u Rusiji.
29' Stativa Ruisa
Mario Ruis pogodio je stativu. Napoli je umalo ponovo došao do vođstva u Salcburgu.
Gol Dabura
25' Gol! Velika greška Alana, Salcburg izjednačio
Dabur je sjajnom fintom prevario odbrambenog igrača, međutim pre toga je Alan napravio veliku grešku i Salcburg je izjednačio.
18' Tvrdo u Krasnodaru
Za sada bez golova u Rusiji, iako je domaći sastav mnogo bolji u ovim uvodnim minutima.
Gol Milika u Salcburgu
14' GOOOOL i u Salcburgu!
Napoli vodi protiv Salcburga!

Arkadijuš Milik se sjajno snašao u kaznenom prostoru i ovim je praktično rešio pitanje pobednika. Salcburgu je sada potrebno pet golova, a da pritom ne primi nijedan.
11' Velika prilika za Loftus-Čika
Loftus-Čik odlično je prošao, ali je Bojko uspeo da zahvati loptu šakom i odbrani ovaj šut. Umalo je na semaforu bilo 0:2.
Žiru u sjajnoj formi
Pogodak Žirua
6' GOOOOOOL! Žiru pogodio za vođstvo Čelsija!
Francuz se odlično snašao u kaznenom prostoru, samo je postavio stopalo i savladao golmana Dinama.
5' Mreže miruju na svim terenima
Za sada bez golova u prvim revanš utakmicama šesnaestine finala Lige Evrope.
1' Mečevi su počeli!
Utakmice u Krasnodaru, Kijevu i Salcburgu su počele.
Postave Salcburga i Napolija
Postava Čelsija
Dobrodošli!
Ispred nas su revanš utakmice šesnaestine finala Lige Evrope. Ostanite uz B92 i ispratite mečeve do isteka do kraja.