Bordo napravio čudo, Jovanović odigrao 90 minuta

Ekipe Liona ispustila je dva gola prednosti u završnici meča protiv Bordoa, koji je uspeo da izvuče bod, 3:3, u trećem kolu Lige 1.

Izvor: PT

Subota, 19.08.2017.

19:00

Getty Images

Domaći fudbaleri bili su pred pobedom, ali je onda usledio pravi šok, pošto su gosti prvo u 88. minutu smanjili preko Leragera, a potom u nadoknadi vremena preko Malkoma izjednačili na 3:3.

Sve je krenulo odlično za Lion koji je preko Nabila Fekira poveo u 10. minutu.

Da sve bude još bolje, Keni Tete u 23. minutu povećava na 2:0, međutim pred kraj poluvremena Darder dobija drugi žuti karton, a Malkom smanju je na 2:1.

Ekipu Liona ovo nije omelo, pošto u 74. minutu dolaze do dva gola prednost i to sa igračem manje – strelac Bertran Traore.

Žirondinci, za koje je svih 90 minuta odigrao Vukašin Jovanović, nisu se predavali i na kraju im se upornost isplatila.