PLS: Radnički prvi, poraz Kolubare

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su kraljevačku Slogu sa 2:0 na stadionu Mašinca u Nišu pre 1500 gledalaca u okviru desetog kola Prve lige Srbije.

Subota, 08.10.2011.

20:38

Oba gola postigao je Jovan Jovanović u drugom poluvremenu. Prvi u 57. minutu posle dodavanja Mančić, a drugi dva minuta pre kraja meča, asistent je bio Pejčić.

Lazarevačka Kolubara ubedljivo je poražena u Beogradu u utakmici sa Bežanijion - bilo je 3:0 za domaći tim. Golove su postigli Brežančić u 24. minutu i Antelj u 38. i poslednjem minutu meča.

Mladi radnik je u Požarevcu pobedio Novi Sad, a dvostruki strelac je bio Veselinović. Napredak je nastavio sa serijom loših rezultata, pa je na stadionu "Pod Bagdalom" odigrao nerešeno 1:1 sa ekipom Mladenovca.

Čukarički je ubedljivo poražen na Banovom Brdu od Teleoptika sa 3:0. Na utakmicama odigranim u Inđiji i Somboru nije bilo golova. Donji je Srem je gostovao Inđiji, dok je Radnički u Somboru igrao sa niškim Sinđelićem.