<table class="score" cellspacing="0" width="100%" cellpading="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"> Suares 39', 85 - Runi 75'                  </td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td>URU</td> <td> </td> <td> </td> <td>ENG</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>2</td> <td>:</td> <td>1</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Fudbaleri Urugvaja i Engleske igraju meč drugog kola D grupe koji ima ogromnu važnost za obe selekcije. Nakon što su obe ekipe poražene u prvom kolu, tim koji izgubi ovaj meč završiće takmičenje u Brazilu u grupnoj fai.
Kraj!
Englezi su u poslednjih pet minuta na sve načine pokušavali da stignu barem do boda, ali Urugvaj je igrao sa više požrtvovanja i čini se da je na kraju zaslužio pobedu.
Koliko Stivi Dži nema sreće...
Gooooooooool, Suares ponovo!
Luis Suares za 2:1! Muslera je poslao loptu, Džerard je zakačio nesrećno, a Suares završio. Tako je tekla akcija Urusa, napadač Liverpula dobio je loptu iskosa sa desne strane i zakucao je iznad Harta.
Neki tvrde da nisu u dobrim odnosima...
Englezi su se razigrali. Staridž je imao šansu u 78. minutu, Muslera krajnjim naporom brani. Englezima treba pobeda.
Goooooooool, Runi napokon!
Veliko olakšanje za najboljeg igrača Engleske. Na isteku 75. minuta napokon je pogodio i to posle sjajno obavljenog posla Džonsona na desnoj strani.
Suares i Runi
Lalana menja Velbeka. Sve manje vremena za Engleze...
Urugvaj će poslednjih 20-ak minuta igrati 'čekalicu'.
Barkli umesto Sterlinga. Može li mlada zvezda Evertona da promeni nešto?
Floro Flores
Runija urekli engleski kladionicari, 3 ogromne sanse!
Sjajan prodor i centaršut Bejnsa, Runi je odlično prihvatio loptu u gužvi i šutirao, ali Muslera skida siguran gol.
Urugvaj je lako mogao da reši ovu utakmicu na startu nastavka. Kavani je bio u za njega idealnoj situaciji iskosa sa leve strane, ali je šutirao pored gola.
Za malo 2:0. Suares direktno iz kornera, Hart jedva brani.
Mađar iz Vojvodine
Hoze Muhika (Jose Mujica), predsednik Urugvaja, daje 90% svoje plate u dobrotvorne svrhe, zivi na farmi i vozi staru Volkswagen Bubu. Engleska kraljica trosi nemilice na sjaj i ukrasavanje svog dvora, i drzi imovinu i dragocenosti ukradene iz bivsih kolonija. Naravno da cu da navijam za Urugvaj! Urugvaj do pobede!!!!
Uzbudljivo prvo poluvreme. Englezi imali dve šanse preko Runija, a Suares je pokazao zašto je bio MVP u Premijer ligi. Čeka se odgovor Hodžsona...
Mogla je Engleska odmah do izjednačenja. Staridž je bio u šansi, probao je u bliži ugao, ali je Muslera bio uspešniji.
Gooooooooool, Urugvaj vodi!
Verovatno najbolji napadački tandem na svetu je pokazao svoju snagu. Kavani je idealno centrirao za Suaresa koji je majstorski glavom savladao Harta za 1:0.
Džeremi je baš raspoložen...
Prečka!
Džerard je teledirigovanom loptom pogodio Runija u glavu na drugoj stativi, ali prečka je zaustavila pokušaj zvezde Junajteda.
Polušansa KAvanija. Posle kornera je natrčao na loptu, ali je šputirao preko gola.
Najbolje održavani travnati teren na svetu, a nije fudbalski
Opasan napad Urusa. Na kraju je Kristijan Rodriges uhvatio 'rolnu', ali za malo preko gola.
Au... Verovatno smo svi ovako prokomentarisali pokušaj Runija iz prekida. Za malo...
Kad već nije na Mundijalu u ulozi kapitena Švedske...
Urugvajci umalo da povedu posle kornera i odbitka. Hart je uspeo da izbaci u korner.