Subota, 24.10.2020.

19:00

Marsej slavio na teškom gostovanju, Radonjiću 10 minuta VIDEO

Fudbaleri Marseja savladali su Lorijan na gostovanju, u meču 8. kola francuske Lige 1 – 1:0 (0:0).

EPA-EFE/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić meč je počeo na klupi.

U igru je ušao u 82. minutu umesto Tovana.

Marsej je bio bolji rival i zasluženo je slavio.

U prvom delu igre imali su nekoliko solidnih prilika, a posed od 74% dovoljno govori da su u većem delu prvog poluvremena napadali.

Dobru odbranu domaćina probili su u 54. minutu.

Strelac je bio Balerdi.

Loptu je promašio golman domaće ekipe posle centaršuta Tovana sa gotovo pola terena, a iz veoma teške pozicije je Balerdi postigao pogodak.
Samo tri minuta kasnije je iz iste situacije Benedeto mogao da duplira prednost Marseja, ali je lopta otišla pored gola.

Marsej se disciplinovano i dobro branio i sačuvao je prednost, pa je na kraju odneo sva tri boda sa stadiona "Mustoar".