Volej Kerola poništio grešku Harta i gol Krauča

Fudbaleri Stouk sitija i Vest Hema odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 33. kola engleske Premijer lige.

Ponedeljak, 16.04.2018.

22:55

Photo by Mike Hewitt/Getty Images

Stouk je vodio od 79. minuta pogotkom rezerviste Pitera Krauča koji je iskoristio užasnu grešku golmana Džoa Harta i odbitak od šuta Šaćirija poslao u mrežu, ali je minut pre isteka regularnog toka Endi Kerol doneo izjednačenje i bod domaćinu.

Kresvel je idealno centrirao sa nekih 40-ak metara, a korpulentni napadač uhvatio volej i poslao loptu u donji levi ugao.

Interesantno je da su ’Čekićarima’ prethodno poništena dva pogotka zbog ofsajda i oba puta je sudijska ekipa donela ispravnu odluku.

Ekipa koju vodi Dejvid Mojs ostala je na 14. mestu sa 35 bodova, dok je Stouk i dalje u zoni ispadanja sa 28, koliko ima i Sautempton na 18. poziciji.