BiH: Gosti dali samo dva gola

Odigrano je 25. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, a Leotar je jedini zabeležio pobedu kao gost jer je savladao Čelik u Zenici sa 1:0.

Izvor: SO

Ponedeljak, 26.04.2010.

20:29

Taj meč, doduše, protekao je u senci incidenta koji se dogodio na „Bilinom polju“. Gosti su u 25. rundi postigli još samo jedan gol – Zvijezda je dobila Sarajevo 2:1. Borac je na jedvite jade, golom Kajkuta iz penala u 90. minutu, savladao Travnik, pa deli prvo mesto sa Željezničarom, koji je lako pobedio Modriču sa 3:0 (dva gola Popovića i Bekrić).

Široki je sa penala ’probio led’ protiv Laktaša preko Šilića u 53. minutu, a pobedu su obezbedili Varea i Mišić za konačnih 3:0. Za razliku od Širokog, Zrinjski je sva tri gola protiv Olimpika dao u prvom delu igre, ali je takođe načeo goste sa penala golom Ivankovića, da bi Zadro i Kordić učinili trijumf ubedljivijim.

Rudar je na svom terenu dobio Slobodu golom Džafića, a Slavija je pobedila Velež sa 2:0.