Verder izvukao važan remi

Fudbaleri Paderborna i Verdera iz Bremena odigrali su nerešeno 2:2 u prvoj nedeljnoj utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Izvor: ÐN

Nedelja, 26.04.2015.

17:47

Photo by Thomas Starke/Bongarts/Getty Images

Paderborn je mogao da dođe i do sva tri boda, jer je bio znatno bolji rival od Verdera i vodio je sa 2:0 već u 27. minutu, ali je ekipa iz Bremena, koja se bori za plasman u Ligu Evrope, stigla do izjednačenja.

Pogotkem za Paderborn postigli su Mario Vrančić u 25. minutu i Moric Štopelkamp u 27. Prvi gol za Verder postigao je Dejvi Zelke u 45. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio Izet Hajrović u 75. minutu.

Paderborn je utakmicu završio sa desetoricom igrača na terenu, pošto je u 78. minutu Mihael Hajnlot dobio drugi žuti karton.

Verder posle 30 odigranih utakmica zauzima deveto mesto sa 39 bodova, dok je Paderborn 17. sa 28.