OFK, uz incidente, pobedio Partizan

Izvor: Andrijana Žikiæ

Subota, 09.09.2006.

19:20

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su kao gosti Partizan u utakmici petog kola Meridijan Superlige. Jedini gol za goste postigao je Aleksandar Kolarov u 38. minutu.

Utakmica je igrana 'na nož', na ivici incidenta, a fudbaleri Partizana u nekoliko navrata su protestovali zbog odluka sudije Milenka Vukadinovića.

U drugom poluvremenu meča, desetak minuta pre kraja, posle protesta zbog sumnjive situacije u šesnaestercu gostiju, isključeni su Nemanja Rnić i Nenad Đorđević.

U terenu su se pojavili i navijači, ali je intervencijom obezbeđenja i policije sprečen veći incident. Fudbaleri Mladosti iz Apatina, vodeći na tabeli Meridijan Superlige Srbije, pretrpeli su u petom kolu prvi poraz sezone. Mladost je izgubila u Beogradu od Bežanije sa 2:0, a strelci za domaći tim bili su Dejan Damjanović i Antonio Rukavina.

Pobednika ni golova nije bilo na dva današnja meča Banat - Vojvodina i Zemun - Voždovac.

Hajduk je u Kuli pobedio Smederevo sa 1:0. Gol koji je prekinuo niz od tri poraza Hajduka, postigao je Savo Pavićević.

Crvena zvezda u nedelju gostuje u Čačku.