Napredak bolji od TSC-a, Pazar do boda sa penala u 87. minutu

Fudbaleri Voždovca i Novog Pazara odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Izvor: B92, Beta

Subota, 21.11.2020.

16:20

Voždovac je poveo u osmom minutu golom Ivana Milosavljevića i taj rezultat je bio na snazi sve do 88. minuta kada je Novi Pazar izjednačio pogotkom Nikole Nedeljkovića sa penala.

Voždovac je sedmi na tabeli sa 24 boda, dok je Novi Pazar na 15. poziciji sa 16 osvojenih bodova.

U drugom meču istog termina, Napredak je na svom terenu bio bolji od TSC-a 2:1, a sva tri gola "pala" su u prvom poluvremenu.

Alen Melunović je u 20. minutu doneo prednost Napretku, izjednačio je Vasilije Đurić u 31, a konačan rezultat postavio je Srđan Kočić samo dva minuta kasnije.

Posle 15 odigranih utakmica, TSC je deveti na tabeli sa 21 bodom, dok je Napredak sada na 16. mestu sa 13 bodova.