Linglong: Debakl Rada, Čukarički savladao Radnički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Radnički iz Niša sa minimalnih 1:0 na domaćem terenu u 7. kolu Linglong Superlige Srbije.

Izvor: LN

Nedelja, 01.09.2019.

22:25

Čukarički je zabeležio peti trijumf u domaćem prvenstvu, dok su Nišlije pretrpele drugi poraz.

Tim sa "Brda" je dodao gas u drugom poluvremenu i pojačao ritam, što im se isplatilo u 80. minutu kada je Kajević iskoristio asistenciju Kovača.

U narednom kolu, koje se igra posle reprezentativne pauze, Čukarički gostuje Voždovcu, dok Radnički dočekuje Vojvodinu.

Veliku goleadu videli smo u Lučanima, gde je Mlados remizirala sa Javorom - 3:3.

Javor je poveo u ranoj fazi utakmice preko Dolmagića, da bi Mladost preokrenula golovima Bojovića i Palovića.

Javor je uspeo da izjednači prvo preko Mrkaića, da bi zatim prednost domaćinu vratio Eliomar, a potom Jevremovića za konačnih 3:3 u 81. minutu.

U narednom kolu Mladost će ugostiti Spartak, a Javor Rad.

Rad je doživeo debakl na gostovanju u Kruševcu, gde ga je Napredak savladao sa velikih 4:0.

Na poluvremenu je bilo 1:0 golom Zeca iz penala, a u nastavku su se u listu strelaca upisali Bjelos, Gavrić i Ožegović.

Napredak u sledećem kolu ide na gostovanje Radniku, a Rad Javoru.