Voždovac – Partizan 1:2 (0:0)

Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac rezultatom 2:1 u utakmici 26. kola Linglong Superlige Srbije.

Stojčev 68 – Šćekić 62, Matić 65
  VOŽ   PAR
  1 : 2

KRAJ

90' Milošević koristi poslednju izmenu
Ulazi Smiljanić u igru kako bi Partizan ovo mirno priveo kraju
87' Lazar Pavlović prebacio gol
Mladi fudbaler Partizana se našao u dobroj situaciji, uspeo da dođe do prilike za gol, šutirao, ali je prebacio sve. Potom su crno-beli imali još jednu priliku i Šćekić je želeo da uposli saigrača, pa je sve propalo
84' Probao je i Cvetićanin
Mladi fudbaler Voždovac je vrlo raspoložen za igru, sada je pokušao sa nešto veće udaljenosti, ali je prebacio gol
80' Lasickas propušta veliku šansu
Cvetićanin je pre nekoliko minuta ušao u igru, a sada je sjajno centrirao Lasickasu koji levom nogom šutira, ali preko gola
75' Sjajna odbrana Ilića
Pokušao je Matić izvan kaznenog prostora, ali je Ilić uhvatio živu loptu
73' Sjajan fudbal na Voždovcu
Videli smo tri gola, od čega je poslednji bio prelep. Uz to sve imamo brze napade na obe strane, lopta se stalno kreće i veoma je zanimljivo
68' Golčina Stojčeva
Iskusni fudbaler Voždovca je bio neposredno ispred kaznenog prostora i posle jednog driblinga levom nogom snažno šutirao, pa je pogodio sam ćošak gde je Stojković bio nemoćan i smanjuje to na 2:1
65' Matić! Gol!
Odlično se Bojan Matić snašao u kaznenom prostoru i posle driblinga savladao Ilića za vođstvo crno-belih od 2:0
63' Veliki promašaj Stojisavljevića
Umalo je fudbaler Voždovca samo nekoliko minuta po ulasku u igru doneo izjednačenje. Propuštena je velika prilika za "Zmajeve"
62' Goooooooooool
Posle jedne konfuzne reakcije odbrane Voždovca, Marković je uputio centaršut na drugu stativu, a Pavlović je odatle odbio u peterac gde se nalazio Šćekić koji je iz neposredne blizine loptu glavom smestio u mrežu.
57' Pavlović... pored gola
Ostao je poptuno sam Strahinja Pavlović tokom ovog kornera, on je skočio i glavom pokušao da postigne gol, ali je lopta završila pored leve stative
54' Seče se igra dosta
Veliki broj prekršaja u kratkom vremenskom periodu je nešto što nismo gledali u prvom poluvremenu. Imamo dva brza kartona i još nekoliko sitnijih faulova
51' Oštar start Lasickasa
Lasickas je sam sebi dao prejak for, Ostojić stigao do lopte, a ovaj u želji da je ponovo uzme pokupio defanzivca Partizana i za taj oštriji start dobio je karton. Nije bilo namere da se ovde išta loše desi i sve se završilo bez incidenata
49' Markoviću žuti karton zbog simuliranja
Lazar Marković je bio u duelu sa Hajdinom koji je na vreme sklonio nogu, a Marković pao i zaradio žuti karton zbog simulacije pri pokušaju da iznudi jedanaesterac. Lazar se nije bunio
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
45' Voždovac traži penal
Smatraju igrači Voždovca da je lopta nekog pogodila u ruku, ali je ipak bio kontakt sa Uroševićevim kukom i domaćin ima korner posle koga nije bilo mnogo opasnosti i ostaje 0:0
43' Mikić zatvara Matića
Matić je u dva navrata bio meta svojih saigrača, ali je kapiten Voždovca uspešno odreagovao
40' Voždovac ponovo napada po levom boku
Još jedan opasan napad Voždovca došao je preko leve strane, ali je centaršut išao iza leđa napadača i bio je lak plen odbrane crno-belih
35' Mirniji tempo
Smirile su se strasti na "Krovu", gledali smo 30 minuta zaista brzog tempa i kvalitetnog fudbala, ali sada su stvari nešto mirnije. Imamo i prvi žuti karton, Cvetković je kažnjen zbog udaranja Matića u glavu tokom skoka
29' Sjajni Pavlović
Georgijevski je izuzetno sporo reagovao, mogao je 1 na 1 situaciju sa Stojkovićem da ima, ali se spetljao i dao Pavloviću dovoljno vremena da ga sustigne i oduzme mu loptu
24' I Voždovac preti
Slobodan Urošević je uspeo da stigne na vreme i da izblokira ovaj pokušaj Voždovca, tako da domaćin ima korner posle koga je bilo opasnosti, ali je Šćekić to otklonio
23' Odličan pokušaj Matića, brani Ilić
Dobra je ovo bila akcija fudbalera Partizana, odlično je Takuma Asano proigrao Bojana Matića koji je doduše iskosa levom nogom šutirao i Ilić brani
19' Korner za Partizan
Crno-beli traže igranje rukom, ali neće to dobiti, ipak imaju korner posle koga je stigla velika šansa, ali je Pavlović iz peterca promašio čitav gol
15' Partizan bolji, golova nema
Crno-beli za sada igraju nešto bolje od Voždovca, prikazali su nekoliko kvalitetnih napada, ali je odbrana "Zmajeva" za sada sasvim korektno odrađivala svoj deo posla.
11' Propuštene velike šanse
Stojčev i Laciskas nisu uspeli da zahvate loptu u petercu, pa je posle sjajnog centaršuta lopta završila Stojkoviću u naručju da bi odmah na drugoj strani Asano uspeo da propusti takođe sjajnu priliku i rezultat se ipak neće menjati
6' Prvi šut u okvir gola
Zapretio je Šćekić sa velike udaljenosti, ali je taj njegov udarac lako odbranio Marko Ilić
4' Asano... loše
Slabo je loptu zahvatio Takuma Asano i šut mu je izblokiran i lopta je jedva došla do gola Voždovca
Blagi pritisak Voždovca
Domaćin ima početnu inicijativu, uspeli su da vežu dva dobra napada, ali je odbrana crno-belih pravovremeno reagovala
Utakmica počinje
Nema pozdrava pre utakmice, ni sudija ni igrača, zbog koronavirusa. Takođe su tribine prazne
Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti utakmicu 26. kola Superlige Srbije između Voždovca i Partizana