Vojvodina – Crvena zvezda 1:2 (1:1)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu sa 2:1, u sedmom kolu Linglong Superlige Srbije.

Stojković 36 - Pavkov 26, Garsija 59
  VOJ   CZV
  1 : 2
KRAJ! Pobeda Zvezde, prvi poraz u sezoni Vojvodine
90' Još tri minuta u Novom Sadu
87' Solidan pokušaj Pavkova, Rockov odbranio
Napadač Crvene zvezde šutirao je iz slobodnog udarca, a lopta je išla pravo u ruke golmana Vojvodine.
82' Još desetak minuta do kraja meča
75' Odlična intervencija Borjana
Malo je falilo da se igrač Vojvodine nađe u stopostotnoj šansi, međutim zakasnio je na loptu, a potom je Borjan dobro reagovao.
73' Zvezda se povukla, Vojvodina želi do novog izjednačenja
Fenomenalan gol Garsije
64' Solidan šut Devetaka
Udarac fudbalera Vojvodine završio je malo iznad prečke gola Milana Borjana.
59' Goooool – majstorija Garsije!
Kakav je ovo samo bio gol Matea Garsije.

Lopta se od kornera odbila krilnom napadaču Zvezde, koji je spoljnim delom stopala poslao loptu u nebranjeni deo gola.

Perfektno.
50' Lopta više u nogama Zvezde
Na startu drugog poluvremena crveno-beli iz Beograda imaju veći posed lopte.
46' Počelo drugo poluvreme u Novom Sadu

Starsport/Pedja Milosavljevic
Kraj prvog poluvremena!
45' Dobar šut Garsije, Rockov odbranio
Argentinac se dobro ubacio, šutirao iz prve, ali je lopta išla pravo u Rockova, koji je dobro intervenisao.
42' Solidna šansa za Vojvodinu
Zapretio je Gemović, a lopta je otišla pored leve stative.
36' Goooool – Vojvodina izjednačila!
Desni bek Vojvodine pogađa za izjednačenje.

Sjajna akcija Drinčića i Stojkovića, koji je dobro šutirao, lopta je malo zakačila Jovančića i Borjan je savladan.
33' Vojvodina dobra igra posle primljenog gola
Nisu domaći fudbaleri pali posle primljenog gola. Igraju dobro i mogli bi da ugrzo gol crveno-belih.
26' Goooool – Pavkov! Zvezde vodi!
Taman kada smo napisali da ekipe igraju slabo, Zvezda nas je demantovala. Vojvodina je ostavila mnogo prostora Vukanoviću, ovaj je pronašao Pavkova, kojem nije bilo teško da savlada golmana Voše.
25' Slaba igra na obe strane

16' Zvezda se oslobodila pritska
Nismo videli mnogo na startu meča. Vojvodina je nešto konkretnija, ali Borjan još nije morao da zagreje rukavije.
7' Domaći fudbaleri bolji
Vojvodina je bolji protivnik na startu meča. Đuričin je sada dobro prošao po desnoj strani, ali je blokiran i Vojvodina će izvesti treći korner. Ni ovoga puta Voša nije uspela da ugrzo gol Zvezde.
3' Prva prilika za Vojvodinu
Umalo autogol Zvezde. Na kraju je odbrana šampiona Srbije uspela da izbaci loptu iz kaznenog prostora.
1' Počela je utakmica!