Kraj: PSV – Totenhem 2:2, Klub Briž – Monako 1:1

Prva dva meča drugog dana trećeg kola Lige šampiona završena su bez pobednika, Klub Briž – Monako 1:1 i PSV – Totenhem 2:2.

KRAJ!
Dva remija koja ne odgovaraju nikome. Sve četiri ekipe su se verovatno oprostile već sada od osmine finala!
90+4' AJNDHOVEN Opet Kejn!
Još jedna sjajna prilika za Kejna da donese pobedu, ovaj put promašuje ceo gol sa 7-8 metara.
90+3' BRIŽ Auuuu, kakav promašaj
Stopostotna šansa za Opendu, ali nije uspeo da ubaci loptu u mrežu glavom sa svega nekoliko metara udaljenosti.
90+2' AJNDHOVEN Kakva šansa!
Fantastična gol šansa za Kejna u nadoknadi vremena, iskoristio je grešku Švaba i namestio se za šut, ali je defanzivac PSV stigao da ga izblokira i spreči siguran gol.
87' GOOOOOL!
PSV izjednačio!

Nakon što su defanzivci Totenhema izbacili loptu posle centaršuta iz slobodnjaka, dočekaju ju je na ivici kaznenog Rosario, koji je traljavo šutirao, ali loptu "podiže" Luk de Jong i trese mrežu Spursa.

82' AJNDHOVEN Dobar šut
Odličan pokušaj De Jonga iz slobodnog udarca, šutirao je u stranu nezagrejanog Vorma, ali brani Holanđanin.
79' AJNDHOVEN Crveni za Lorisa!
Totenhem ostaje sa igračem manje. Golman Igo Loris dobio je direktan crveni karton nakon što je faulirao Lozana van kaznenog prostora, kako bi sprečio Meksikanca da izjednači.
Dominacija Totenhema

71' AJNDHOVEN Prečka!
Sjajna solo akcija Lamele, "zarolao" je loptu ispred peterca i šutirao, ali je pogodio preèku.
72' BRIŽ Prva šansa za Monako u II delu
Najbolja šansa za goste u drugom delu, Golovin je šutirao snažno iskosa sa desne strane, ali pravo u golmana Leticu.
Proradila kombinacija Eriksen-Kejn
66' AJNDHOVEN Sa gol linije
Velika šansa za Totenhem, Kejn je šutiorao glavom, a Zoet odbrani na gol liniji.
61' BRIŽ Opet promašaj
Još jedna odlièna prilika za domaæina, ovaj put Vormer je imao otvoren put ka golu, ali i on promašuje sve.
Fudbalska magija kod prvog gola Totenhema
59' BRIŽ Velika šansa
Malo je nedostajalo da i Klub Briž preokrene. Kaveh Rezei je ostao sam na ivici kaznenog prostora posle centaršuta, ali je šutirao pored gola.
55' GOOOOOL!
Preokret Totenhema na 2:1 u Ajndhovenu!

Proradila je veza Eriksen-Kejn. Savršen centaršut Eriksena sa leve strane na peterac, gde se Hari Kejn samo "poklonio" i glavom zatresao mrežu PSV.
II poluvreme
Remi ne odgovara nijednom od četiri tima, zbog toga očekujemo golove u nastavku.
53' AJDNHOVEN Eriksen opasno zapretio
Velika šansa za Totenhem, lako je ispalda odbrana PSV prilikom dodavanja sa desne strane do Eriksena, Danac snažno šutira, ali brani Zoet.
46' BRIŽ Lep šut
Odlièna prilika za Klub Briž, Denis je lepo šutirao sa 12-13 metara, ali dijagonalu je odbranio golmana Monaka.
Gol Mure
45' BRIŽ Golman sprečio preokret
Nova dobra šansa za Briž u poslednjem minutu, Rud Vormer je dočekao odbitak na ivici kaznenog i gađao donji desni ugao, ali Badiašile sjajno brani.
45' AJNDHOVEN Prečka!
Velika šansa za PSV da preokrene u finišu poluvremena, Pereira je uz novi odbitak od nogu Sančesa lobovao Lorisa posle solo akcije, ali je pogodio prečku.
38' BRIŽ Neverovatan promašaj Monaka
Obrukao se Sila. Šadli mu je kreirao zicer sjajnim ubacivanjem iz pozadine u prazan prostor, obišao je naparač Monaka golmana, ali je promašio prazan gol.
39' GOOOOOL!
Izjednačio i Totenhem!

Zasluženo poravnanje gostiju. Odlična akcija koja je krenula od odbrane, a tokom koje je lopta prešla skoro svaki pedalj terena. Na kraju je Tripije je imao dovoljno prostora i vremena na desnoj strani kaznenog da uoči u sredini usamljenog Lukasa Muru, koji uz odbitak šalje loptu u mrežu PSV.
39' GOOOOL!
Briž izjednačio na 1:1!

Vesli je surovo kaznio promašen zicer rivala, ostao je sam posle centaršuta Vanakena i glavom matirao nemoćnog Badiašilea.
36' AJNDHOVEN Promašaj Sona
Nova dobra prilika za Totenhem, Son je izašao sam na Zoeta iskosa sa leve strane, Kejn je bio "pokriven" pa se odlučio za šut, ali je golman PSV sjajno intervenisao nogama.
35' AJNDHOVEN Poništen gol Totenhemu
Nakon šuta Alderverelda glavom posle kornera, Zoet brani ali se lopta odbija do Davisona Sančesa. On udarcem sa 6-7 metara trese mrežu PSV, ali sudija signalizira ofsajd poziciju Kejna koji je bio iza golmana domaćina, uz jednog defanzivca, ali nije dirao loptu niti uticao na igru.
Gol Lozana
32' GOOOOOL!
Vodi i Monako!

Sjajna asistencija Aleksandra Golovina na desnu stranu kaznenog do Muse Sile koji dijagonalom po zemlji vara golmana Klub Briža i donosi vođstvo "Kneževima".
30' GOOOOOL!
PSV vodi protiv Totenhema!

Amaterski kiks štopera Totenhema Tobija Alderverelda, Irving Lozano mu je ukrao loptu i stuštio se ka kaznenom prostoru. Aldervereld ga stiže i uspeva da izblokira njegov šut sa oko 11m, ali se lopta odbija tako da lobuje nemoćnog Lorisa.

Ne može bez povreda

25' BRIŽ Jalova inicijativa Monaka
"Kneževi" su motivisani da okončaju očajnu seriju bez pobede, ali imaju jalovu inicijativu u Brižu, bez konkretne šanse u prvih 25 minuta.
25' AJNDHOVEN Spursi opet strepeli posle prekida
Nova opasnost po gol Totenhema posle prekida, odličan centaršut Lozana u petarac, De Jong dobro skače, ali šutira glavom preko gola.
21' AJNDHOVEN Uzdasi "filipsovaca"
Lozano je prevario sudiju koji svira faul i pokazuje žuti Dembeleu ispred kaznenog, a Pereiro iz slobodnog udarca loptu šalje pored gola. Uzdasi navijača.

Getty images
18' AJNDHOVEN Prečka!
Treća šansa za Kejna u tri minuta, u kojoj je bio i najbliži golu, ali je njegov šut glavom posle kornera završio na prečki.
17' AJNDHOVEN Opet Kejn
Nova šansa za Kejna, još bolja, snažno je šutirao sa 7-8 metara, ali je pogodio De Jonga koji je verovatno sprečio gol.
16' AJNDHOVEN Kejn u prilici
Prva šansa za Harija Kejna, dobio je loptu u kaznenom i imao jedan na jedan sa golmanom PSV, ali je Jeren Zoet lako odbranio.
12' BRIŽ Nova povreda Jovetića
Samo što se vratio na teren posle višenedeljne pauze, Stevan Jovetić se opet povredio. Tjeri Anri je već u 12. minutu morao da napravi izmenu.
10' AJNDHOVEN PSV opasan iz kontre
PSV traži priliku da zapreti Totenhemu iz kontranapada, izuzetno su brzi "Filipsovci", ali prvu takvu šansu nije iskoristio Lozano.
Ajndhoven

4' AJNDHOVEN Son u prilici
Totenhem ofanzivan od starta, odmah prvi i preti, Son je bio u sjajnoj prilici u kaznenom, ali je izblokiran.