Kraj: Spartak – Brendbi 0:2 (0:1)

Fudbaleri Spartaka izgubili su od danskog Brendbijem na "Rajku Mitiću", prvi meč 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope: Spartak – Brendbi 0:2 (0:1).

29. Kajzer, 47. Mukhtar
  SPA   BRO
  0 : 2
KRAJ
Igrači obe ekipe su poslednje minute samo odrađivali. Dosta pogrešnih pasova na sredini terena i konačno kraj - 0:2
83. minut
Šansa za Spartak, golman Švabe je u poslednji čas intervenisao ispred Đenića.
73. minut
Ponovo Mukhtar preti, lopta je fijuknula iznad prečke gola Spartaka
69. minut
Torbica i Afum ulaze u igru umesto Vukčevića i Đuričina.
66. minut
Utakmica postaje dosadna, Spartak je bezopasan, nema konkretnih akcija, drugi gol je potpuno spustio na zemlju "golubove". Zanimljivo je da trener Spartaka Gaćinović još ništa ne menja. danci su do 67. minuta već obavili dve izmene
Spartak izgubio ritam, postaje bezopasan

Drugi gol Danaca, Mukhtar ušao s klupe i pogodio
47. minut GOL!
Poèelo je drugo poluvreme u Beogradu i veæ u 47. minutu Danci vode sa 2:0. Hani Mukhtar je izbacio dva igraèa iz igre, šutirao sa ivice šesnaesterca precizno i neodbranjivo.
Gol Đenića koji nije priznat zbog ofsajda
Ovako je Brendbi postigao gol
Poluvreme na "Rajku Mitiću", gosti vode 1:0
Mogao je Spartak da ima povoljniji rezultat posle 45 minuta igre, imao je jednu sjajnu priliku, jedan gol nije priznat zbog ofsajda, a na kraju gosti su zadovoljni otišli u svlačionicu jer su iskoristili jedinu priliku koju su imali. Spartak - Brendbi 0:1.
43. minut
Peti korner izveli su Subotičani, Glavčić je direktno šutirao u gol, ali je su Danci uspeli da se odbrane.
Aktivan je Đuričin, pritiska odbranu gostiju sa saigračima, ali nema dobre i konkretnije završnice

36. minut
Ðurièin je bio u solidnoj prilici da opasnije zapreti Dancima, ali je šutirao izuzetno loše
DANCI IMAJU RAZLOG DA SLAVE
Poništen gol Spartaku
31. minut - Čečarić glavvom do Đenića, obojica su bila u ofsajd poziciji tako da je poništen gol koji je postigao Đenić.
29. minut GOL
Dominik Kajzer za 0:1. Izbegli su gosti ofsajd zamku Spartaka, usledio je centaršut s leve strane pred peterac, preletela je lopta celu odbranu Subotičana i kajzer je rutinski poslao loptu u mrežu.
23. minut
Vukčević je prošao po strani, umakako Larsonu, šutirao, ali je izborio samo korner.
21. minut
Utakmica je na trenutak prekinuta jer sudija ima problem sa opremom. Gosti možda duže drže loptu u nogama, ali nisu imali pravu priliku za gol, za razliku od Spartaka. Subotičani igraju sasvim solidno.
16. minut
Kakva šansa za Spartak!!!!! Bojan Čečarić nije poslao loptu u mrežu sa pet metara, posle sjajnog centaršuta Vukčevića. Čečarić je uspeo da loptu prebaci preko prečke.
13. minut
Kamil Vilček je pogodio stativu, ali je bio u ofsajd poziciji, tako da je akcija prekinuta.
9. minut
Nema prilika za gol ni na jednoj strani. Akcije se završavaju uglavnom oko 16 metara od gola.
5. minut
Za sada se uglavnom igra na sredini terena. Spartak na terenu stoji kao da svake godine igra evropske utakmice.