Dvocifren povratak Bjelice

Nakon što je propustio tri meča zbog problema sa kolenom, Nemanja Bjelica vratio se na parket u porazu svoje Minesote od Los Anđeles Klipersa 107:99.

Izvor: SO

Ponedeljak, 30.11.2015.

08:09

Beta/AP

Srpski reprezentativac upisao je 10 poena (2-2 za dva, 2-2 za tri za 22 min), 2 skoka i asistenciju.

Bjelica je u prvom poluvremenu igrao šest minuta, da bi u nastavku bio na terenu od sredine treće deonice pa sve do dva-tri minuta pred kraj – u napadu je bio nepogrešiv, mada je u odbrani imao problema sa Blejkom Grifinom.

Nemanja do sada u ruku sezoni u NBA prosečno beleži 7,5 poena, 5,7 skokova i 2,1 asistenciju.

Izveštaj sa svih utakmica NBA lige odirganih u nedelju pročitajte OVDE.