Fudbaleri Partizana pobedili su Javor rezultatom 2:0 na gostovanju u Ivanjici.

26', 75' Marković
  JAV   PAR
  0 : 2
KRAJ
90+2' Javor pritiska
Fokusirana je igra na levu stranu terena, ali je odbrana Partizana bila staložena i otklonila opasnost.
90' Milošević faulirao Stojkovića
Dobio je Nikola Milošević nešto jači pas, pokušao da ukliza da stigne do nje, ali je Vladimir Stojković bio brži.
86' U igru ulazi Nikola Milošević
Sin Save Miloševića, trenera Partizana, ušao je u igru za ekipu Javora.
85' Stojković na mukama
Greška Miletića dovela je do opasne prilike Javora, ali je snažan šut odbranio Vladimir Stojković i domaćin je dobio korner, posle kog nisu uradili ništa i vratili loptu Partizanu.
82' Nova propuštena prilika Vujačića
Fudbaler Partizana bio je neposredno ispred gola Javora, ali je glavom udario isuviše slabo. U nastavku je Miletić tražio Lutovca, ali je centaršut za nijansu bio prejak, pa "parni valjak" nije došao do trećeg pogotka na utakmici.
75' Gooooooooooooool
Lazar Marković je šutirao van kaznenog prostora i njegov "projektil" je završio u mreži Javora, Partizan je stigao do prednosti od 2:0
71' Šćekić u odličnoj šansi – samo korner
Našao se Šćekić u izglednoj prilici za postizanje pogotka, ali je izblokiran njegov šut pa su crno-beli imali korner. Posle kornera je šutirao Lutovac, ali je njegov udarac bio prilično neprecizan
62' Nižu se opasni napadi domaće ekipe
I posle kornera i posle akcija fudbaleri Javora prete. Utakmica je itekako živa, igra se u oba šesnaesterca i na žalost svih neutralnih gledalaca viđen je samo jedan gol.
54' Propala velika šansa Partizana
Posle kornera je Petar Gigić šutirao ka golu, to je odbrana Javora otklonila da bi Markovićev šut bio neprecizan.
48' Javor želi gol!
Preti domaći tim, Piščević je šutirao sa nekih dvadesetak metara, udarac je bio snažan, ali neprecizan.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaće ekipa Partizana
Kraj prvog poluvremena
45' Gledaćemo 6 minuta sudijske nadoknade
Zbog onog pogrdnog skandiranja, a i nekih povreda, prvo poluvreme je produženo za 6 minuta
40' Javor preti posle kornera
Udarac nije bio dovoljno snažan i Vladimir Stojković bez većih problema hvata tu loptu. U nastavku je Lazar Marković sa velike udaljenosti pokušao da ugrozi gol Javora, ali je bio bezopasan taj njegov šut.
36' Nastavlja se utakmica
Agresivan Javor u završnici prvog poluvremena
32' Prekinut meč zbog skandiranja "grobara"
Oficijelni spiker je pozvao navijače na fer i sportsko navijanje i upozorio da meč može biti i prekinut. Za to vreme su treneri obe ekipe povukli igrače sa terena.
27' Odmah Javor odgovara
Usledio je udarac izvan kaznenog prostora, šutirao je Alija Krnić, ali je opasnost otklonio Stojković.

26' Gooool! – Partizan vodi
Lazar Marković je ušao u kazneni prostor i spoljnim delom stopala poslao loptu u dalji ugao, gde Lazović nije mogao da je dohvati i crno-beli vode sa 1:0. Asistencija se piše Sejdubi Sumi.
20' Velika šansa Partizana, samo gol aut
Posle centaršuta Filipa Stevanovića, Vujačić je glavom probao da pogodi gornji levi ugao, ali nije bio precizan. Ruku na srce, nije baš ni bio u idealnoj situaciji
18' Prvi žuti karton
Umar Sadik je prvi fudbaler koji je zaradio žuti karton.
15' Amanović propustio veliku šansu
Posle kornera su fudbaleri Javora došli do šanse za gol, ali je Aleksa Amanović (prošao omladinsku školu Partizana) šutirao previsoko i rezultat se nije promenio.
12' Šćekić šutira preko gola
Odlična akcija Partizana, Suma je dobio loptu po levom boku, napravio nekoliko driblinga i odložio loptu Šćekiću koji je šutirao visoko preko gola
5' Miran start utakmice
Oprezan početak dveju ekipa, pa tokom uvodnih 5 minuta nismo videli previše prilika. Sejduba Suma se u jednom momentu požalio na povredu ramena, kao i sa druge strane Aleksa Amanović na povredu skočnog zgloba. Ništa tu nije bilo ozbiljno i dva pomenuta fudbalera su nastavila utakmicu.
1' Počela je utakmica