Crvena zvezda – Radnički Niš 3:0 (2:0)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Niša sa 3:0, u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Boaći 23, 48, Ben 45+2
  FKCZ   FKRN
  3 : 0
KRAJ!
Pobeda Zvezde!
90' Tri minuta do kraja utakmice
86' Solidan pokušaj Haskića
Šutirao je glavom napadač Crvene zvezde, ali je lopta završila pored leve stative Milana Borjana.
84' Druga izmena u Zvezdi
Goran Čaušić menja Dušana Jovančića.
78' Dobar šut Stojanovića, ali blokiran
Saša Stojanović je šutirao sa nekih 18 metara, ali je lopta udarila Milunovića i otišla je u korner. Iz udarca iz ugla Nišlije nisu uspele da stvore šansu.
<3

74' Dvostruki strelac izlazi iz igre
Ričmonda Boaćija menja Milan Pavkov.
69' Tih period igre na "Marakani"
U ovim trenucima se ne dešava ništa važno na terenu. Zvezda drži loptu i pokušava da dođe do novog gola, dok Radnički uglavom čeka kontranapade.

61' Izmena u Zvezdi
Mirka Ivanića menja Veljko Simić.
60' Zvezda kontroliše ritam meča
Crveno-beli vode sa 3:0 i za sada je svi u njihovim rukama.
59' Nova izmena u Radničkom
Petar Petrović ulazi umesto Lazara Ranđelovića.
Da li je Boaći bio u ofsajdu kod trećeg gola?

54' Izmena u Radničkom
Stojanović menja Kojaševića.
48' Goooool, drugi gol Boaćija!
El Fardu Ben dodao je loptu do Ričmonda Boaćija, koji je dobro šutirao i savladao Ristića.

Boaći je postigao gol iz sporne situacije, pošto je prilikom dodavanja napadač Crvene zvezde bio u liniji, ili čak ispred štopera Radničkog.

Uskoro ćemo postaviti gol, pa procenite.
46' Počelo je drugo poluvreme u Beogradu
Prvi napad na startu drugog poluvremena imaju fudbaleri Crvene zvezde.
Penal nad Marinom i gol Bena
POLUVREME
Zvezda posle 45 minuta igre vodi sa 2:0.
45+2 Goooool, Ben s penala za 2:0!
Ponovo rutinski izveden penal. Ovoga puta loptu je uzeo El Fardu Ben, koji je poslao loptu u stranu u koju se Ristić nije bacio.
45+1 Još jedan penal za Zvezdu!
Marko Marin sjajno je prošao, potom je uspeo da skloni loptu dalje od Ristića, koji ga je oborio i sudija Simonović je pokazao na belu tačku.
43' Zvezda kontroliše ritam meča
Još nekoliko minuta ostalo je do kraja prvog poluvremena. Zvezda za sada sve drži u svojim rukama.
38' Opasan centaršut Kojaševića
Boaći izbio loptu i poslao je u korner. Posle prekida bez šanse za Radnički.
32' Bakljada na severu
Zvezda kontroliše ritam meča nakon postignutog gola. Navijači Zvezda znaju kako to da proslave.
Gol Boaćija

25' Sjajna odbrana Borjana
Haskić je odlično šutirao posle kornera, ali je golman Zvezda osujetio njegov pokušaj.
23' Goooool, Zvezda vodi protiv Radničkog
Ričmond Boaći bio je siguran sa bele tačke. Ristić nije imao šanse.
22' Penal za Zvezdu!
Kojašević je sapleo Jovančića i sudije je pokazao na belu tačku.
18' Ponovo velika šansa za crveno-bele
Ben je sjajno asistirao ka Ivaniću, ovaj nije uspeo da savlada Ristića, ali se lopta odbila ka Boaćiju, koji je bio u dobroj poziciji. Napadač Zvezde pogodio je u stomak fudbalera Radničkog i propustio šansu da postigne gol.
Momenat kada je Rodić pokušao da postigne gol

16' Dve velike šanse za Zvezdu
Prvo je Jovančić snažno šutirao, ali je njegov udarac spretno odbranio Ristić, a potom se Ivanić našao u šansi, ali je golman Radničkog opet sjajno reagovao.
13' Prilika za Radnički
Šutirao je Kojašević, Borjan je odbranio, a gostujući fudbaleri tražili su jedaneasterac. Bilo je elemenata za penal, pošto je lopta udarila u ruku Jovičića.
9' Odlična reakcija Stojkovića
Grbić je dobro centrirao ka Ranđeloviću, ali se ispred njega isprečio Stojković, koji je izbio loptu u korner. Posle udarca iz ugla Nišlije nisu uspele da zaprete golu Borjana.
6' Solidan šut Ivanića
Pokušao je Ivanić s ruba šesnaesterca, ali je golman Radničkog sigurno reagovao i odbranio.
5' Velika prilika za Rodića, Zvezda tražila penal
Levi bek Crvene zvezde lepo je prošao po levoj strani, izašao je sâm ispred Ristića, koji je neoprezno uklizao Rodiću i time ga omeo da bolje udari loptu.

Rodić je pao u kaznenom, ali je sudija Simonović odmahnuo glavom.
4' Loš potez Haskića
Nije ovo bio loš napad Radničkog. Lopta je u kaznenom Zvezde stigla do napadača gostujuće ekipe, koji je petom hteo da ostavi loptu saigraču, ali su se loše razumeli.
2' Prvi korner za Zvezdu
Odbranili su se fudbaleri Radničkog. Marin je ubacio loptu, glavom je jedva zahvatio loptu Savić, ona je došla do Jovičića, koji je slabo centrirao.
1' Utakmica je počela!
Prvi napad na utakmici imaju fudbaleri Radničkog iz Niša.
Fudbaleri izlaze na teren!
Utakmica uskoro počinje!
Evo kako je Zvezda najavila utakmicu
Klupa:
Zvezda: Popović, Pavkov, Babić, Čaušić, Simić, Joveljić, Gobeljić.

Radnički: Kojić, Stojanović, Petrović, Aleksa Jovanović, Aleksandar Jovanović, Čumić, Nikodijević.
Sastavi:
Crvena zvezda: Borjan – Stojković, Savić, Milunović, Rodić – Jovičić, Jovančić – Ben, Marin, Ivanić – Boaći.

Radnički: Ristić – Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević – Bondarenko, Drinčić – Kojašević, Grbić, Ranđelović – Haskić.
Dobrodošli!
Utakmica posle koje ćemo imati jasnu na tabeli. Ostanite uz B92 i ispratite meč do kraja.