II kolo kvalifikacija: Sfintul – Partizan 0:1pp (0:0)

Natho 104 (p)
  Sfintul   Partizan
  0 : 1
KRAJ
Partizan je pobedio golom Natha u 104. minutu sa penala i plasirao se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
120+4' Poslednja šansa
Svi idu u kazneni prostor Partizana.
Nadoknada
Još tri minuta.
117' Pokušaj Istratija
Volej koji je sa 20 metara poslao na tribine.
113' Još malo
Sfintul nema ideju, Partizan rutinski privodi meč kraju.
109' Sfintul kreće na sve ili ništa
Partizanu se otvara prostor za kontre.
Gol Natha
106' Počeo je drugi produžetak
Kraj prvog produžetka
Partizan vodi 1:0.
GOL!
Vodi Partizan!

Natho je realizovao jedanaesterac.
PENAL!
Srušen je Lutovac, Estonac je pokazao na belu tačku!
101' Ista slika
Partizan želi gol, Sfintul želi penale.
96' Miljković na tribine
Loš udarac.
Loš udarac.
95' Deluje da nedostaje snage
Crno-beli su slabije ušli u ovaj produžetak.

Izašao je Asano, ušao je Lutovac.
91' Počeo je prvi produžetak
Idemo u produžetke!
Kraj regularnog dela.
Nadoknada
87' Pokušaj Asana
Suma je ušao u kazneni, prevario Sanju, ubacio na peterac Asanu, koji "štiklom" gađa preko gola.

Ovo je bila odlična prilika.
85' Sve smo bliži produžecima
Kako se situacija razvija, deluje da ćemo gledati još pola sata fudbala.
80' Preterao je Matić
Dobio je sjajnu loptu, ostao usamljen, mogao da šutira, ali je prebacio loptu na desnu nogu i šutnuo daleko pored gola.

Izašao je Sadik
Povredio se Sadik, u igri je Matić.
77' Sfintul traži penal
Pao je Smirnov posle duela sa Uroševićem, tražio penal, a na kraju je dobio žuti zbog simuliranja.
76' Još jedna propuštena šansa
Miljković je glavom želeo da spusti Asanu loptu na peterac, ali nije stigao Japanac.
73' Opet po sredini
Još jednom po sredini gola gađa Marković, posle duplog pasa sa Nathom.
70' Kalensa ne mora ni da se pomera
Udarac Markovića po sredini gola.
66' Pokušaj Natha
Udarac sa ivice kaznenog prostora Natha, ali lopta odlazi dva metra pored desne stative.

63' Izmena
Izlazi Stevanović, u igri je Lazar Marković.
63' Srušen Sadik
Slobodan udarac iz dobre pozicije.
62' Sada bez ideje
Ne zna Partizan kako da probije "bunker".
59' Sfintul "prodisao"
Malo su se oslobodili pritiska.
57' Prva izmena
Izlazi Volkov, ulazi Istrati.

52' Pokušaj i Sume
Sve više šuteva ka golu Sfintula.
48' Zamalo!
Sadik je oduzeo loptu, dodao do Sume, koji spoljnom gađa sa ivice šesnaesterca, ali lopta odlazi pored gola.
46' Odmah Stevanović
Odmah je oprobao udarac, ali lako hvata golman.
46' Počelo je drugo poluvreme
Poluvreme
Bez golova u prvih 45 minuta.
45+2' Asano kao brzi voz
Slivga nije mogao da stigne Asana, pa ga je srušio i zaradio žuti karton.
Nadoknada
Još tri minuta u prvom poluvremenu.
42' Šta promašuju igrači Partizana
Asano je bio na pet metara od gola potpuno usamljen, uhvatio je volej i poslao loptu metar pored gola.
40' Sadik...
Sa ivice šesnaesterca je imao otvoren šut i poslao loptu na tribine.
37' Ma šta radi Sadik!
Izašao je 1 na 1 sa golmanom Sfintula, Kalensa čak nije ni izašao, a Sadik je sa pet metara odlučio da gađa pravo u njega.

Katastrofa.
34' Žuti za Sadika
Išao je ka lopti, prvi je stigao golman Sfintula i zatim dobio udarac od Sadika po licu.
33' Zamalo da povede Sfintul!
Srećom pa je Stojković dobro odreagovao.

Volkov je ubacio sa leve strane, Zdjelar je zakačio loptu i poslao kao svom golu, ali brani Stojković.
Ništa od kornera
Centaršut Stevanovića "u prazno".
31' Još jedan korner
Četvrti za Partizan.
27' Mirniji deo igre
I dalje bez prave prilike na obe strane.
23' Prva odbrana Stojkovića
Nezgodan udarac hvata golman Partizana.

20' Previše komplikuje Sadik
Preteruje Sadik u situacijama kada treba da šutne na gol.

Upropastio je sve što je Suma sjajnim potezima napravio.
18' Atraktivan pokušaj Miljkovića
Posle centaršuta Natha iz kornera, Miljković je "makazicama" pokušao, ali je lopta otišla preko gola.
17' Sadik...
Natho je sjajno pronašao Asana, koji je odložio za Sadika, a napadač Partizana je previše driblao i na kraju je izblokiran, kada je hteo da ubaci loptu na peterac.
12' Dobro kombinuju Suma i Sadik
Sadik izblokiran sa ivice šesnaesterca, neutralisan i udarac iz daljine Uroševića.
6' Još jedan korner za Partizan
Asano je iznudio udarac iz ugla.
4' Crno-beli su tražili penal
Srušen je Sadik u kaznenom prostoru, ali je Estonac samo odmahnuo rukom.
3' Prvi šut
Posle centaršuta Natha, Ostojić je pokušao sa penala glavom, ali je lako to uhvatio golman domaće ekipe.
3' Prvi korner za Partizan
Kreću crno-beli ofanzivno i agresivno od samog starta.
1' Počela je utakmica
Ekipe izlaze na teren
Utakmica uskoro počinje.

Klupa Partizana
N. Stevanović, Vujačić, Šćekić, Marković, Matić, Lutovac i Smiljanić.
Vitas pred utakmicu
"Čeka nas fizićki zahtevna utakmica. Najvažnije je da Partizan pobedi, a stvarno nije važno kako. Samo želim da Partizan prođe i učinićemo sve da se to desi", rekao je Vitas.
Izjava Aleksandra Stanojevića
"Svi smo spremni i jedva čekamo da počne utakmica, koja će biti specifična jer se igra samo jedna. Vreme ovde je slično kao i u Srbiji i ne vidim razlog da ne odigramo dobro, koncentrisani smo", rekao je Stanojević na konferneciji za novinare u Kišinjevu.

"Dobro su postavljeni, imaju izazetan kontranapad i tranziciju i mislim da je to segment u kom mogu da nam naprave problem. Nećemo da se nameštamo prema protivniku, želimo da igramo ofanzivnije".