Ponedeljak, 14.09.2020.

12:20

Sfintul pobedio uoči Partizana – Belorus u formi VIDEO

Moldavski klub Sfintul George pobedio je uoči meča sa Partizanom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

"Sveti Đorđe" je slavio na gostovanju kod Speranca Nisporenija 2:0, u devetom kolu Nacionalne divizije.

Gosti su meč rešili krajem prvog poluvremena, pogocima Vitalia Plamadeala u 30. i Romana Volkova u 44. minutu.

Belorusu je to bio peti gol na sedam ovosezonskih utakmica.

Sfintul je treći na tabeli sa 21 bodom (sedam pobeda i dva poraza), jednim manje od Petrokuba, a šest iza perfektnog lidera Šerifa koji ima gol razliku 26:1.

Partizan gostuje u Moldaviji u četvrtak od 19 časova, u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.