Njukasl u 95' ispustio pobedu protiv Vulvsa

Fudbaler Njukasla i Vulverhemptona odigrali su nerešeno, 1:1, u 26. kolu Premijer lige.

Izvor: LN

Ponedeljak, 11.02.2019.

22:52

Photo by Stu Forster/Getty Images

Njukasl je bio nadomak velike pobede na gostovanju Vulvsima, ali je ostao bez iste nakon isteka nadoknade regularnog dela igre.

Vulvsi su više napadali, imali više šuteva i veći posed lopte, ali se Njukasl tokom većine meča odlično branio.

Posle prvih 45. minuta bez golova Fabijan Šar je poslao dobar centaršut u kazneni prostor domaćina, a na pravom mesto u pravo vreme našao se Ajzak Hejden, koji je uz malo sreće matirao Ruija Patrisija za prednost gostiju.

Vulvsi su nastavili sa napadima do kraja utakmice i ređali šanse. Promašivali su Dedonker, Himenes i Žota, a u 95. minutu Adama Traore je centrirao, lopta je išla u ruke golmanu Dubravki, ali je pre njega do nje došao štoper Vili Boli i matirao golmana Njukasla za veliku radost na Molineu.