38. kolo: Mladost L – Partizan 1:0 (1:0)

Fudbaleri Mladosti pobedili su ekipu Partizana u Lučanima poslednjoj utakmici u sezoni Linglong Superlige Srbije – 1:0 (1:0).

Dobrodošli u B92 Live BLOG!
Kraj!
Poraz Partizana za kraj Linglong Superlige Srbije, Mladost je svoje bodove sasvim zaslužila.
Igraće se još pet minuta nadoknade vremena
87' Partizan napada svim silama sada
Trudi se da izbegne poraz na kraju sezone u Linglong Superligi Srbije.
84' Traže korner igrači Partizana
I potpuno su u pravu, ali sudija je pokazao da će to biti gol-aut.
80' Dva puta je izblokiran Miljković!
Bile su to veoma izgledne situacije, ali bedem ispred gola Mladosti nije posustao.

74' Sada šansa za Uroševića
Nižu se prilike za Partizan, ali i dalje nema gola.
71' Ponovo Lutovac u akciji
Ali, izblokiran je.

Najagilniji je u ekipi Partizana, što dovoljno govori o ostalim prvotimcima crno-belih.
70' Partizan sve opasniji
Probao je Lutovac, ali pravo u golmana domaćeg tima.
68' Lazar Marković preti
Dobro je prošao po levoj strani, gađao skoro iz mrtvog ugla, ali je Milović odbranio.
62' Partizan dosta jalov na ovom meču
Bez šansi da dođe do izjednačenja.
55' Identična situacija za Partizan, ali sa druge strane
Ovog puta situacija za igrača koji šutira desnom nogom.

Probao je Bibars Natho, ali veoma loše.
52' Sada Partizan ima slobodnjak u opasnoj poziciji
Slobodan Urošević šalje loptu preko gola.

46' Odmah zicer za Partizan!
U 20. sekundi drugog poluvremena.

Duga lopta za Šćekića, on je spustio loptu za Jovića koji je veoma loše gađao, pored gola.

Najbolja šansa za Partizan do sada.
Počelo je drugo poluvreme
Bez promena u oba sastava.
Kraj prvog poluvremena
Nije bilo nadoknade vremena.
44' Mićević zaustavlja Jovića
Krenuo je mladi napadač Partizana na mladog štopera Mladosti, koji je riskantnim startom ipak izašao kao pobednik.

U nastavku je Šćekić šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je izblokiran.
38' Domaći traže penal
Ali neće ga dobiti u ovoj situaciji.

Lopta je napucala Vujačića u ruku, ali nije bilo nikakve mogućnosti da crnogorski reprezentativac pomeri ruku iz potpuno prirodnog položaja.

31' Aleksandar Stanojević je veoma ljut na svoje igrače
Uistinu, Partizan ne igra ni približno dobro kao u nekim prethodnim susretima.
24' GOOOOOL!
Mladost vodi!

Dobra akcija domaćih po levoj strani, Radivojević je centrirao, a Milan Bojović pogodio glavom.

Nije proslavio gol jer Bojović je Partizanovo dete.
23' Nova prilika za Mladost
Radivojević je šutirao sa svega sedam ili osam metara od gola Stojkovića, ali je izblokiran.

Biće korner za Mladost.
14' Još jedna pretnja domaćih
Miloš Šatara je tukao sa velike udaljenosti, ali pored gola Stojkovića.
11' Najbolja šansa za Mladost
Lopta iza leđa odbrani Partizana, Radivojević je pobegao Svetozaru Markoviću i odlično šutirao.

Ali, na njegovu žalost, lopta je prohujala tik iznad prečke.
9' Miljković pravi prekršaj u opasnoj zoni
Pobegao mu je igrač Mladosti i oborio ga je na samoj ivici kaznenog prostora.

Za to je dobio žuti karton, a domaći će imati prekid koji će izvesti Radivojević.
2' Prvi nalet Partizana
Bibars Natho se izborio za loptu, Holender mu je odložio i usledio je snažan udarac Izraelca sa ivice kaznenog prostora.

Golman domaćih Milović bio je dobro postavljen.