Crvena zvezda – Mladost 2:0 (2:0)

Fudbaleri Crvene savladali su Mladost iz Lučana sa 2:0 u utakmici 4. kola Linglong Superlige Srbije.

Vulić 4, Jevtović 45+1'
  CZV   MLA
  2 : 0
KRAJ
83' Mladost preti Zvezdi
Fudbaleri Mladosti pokušavaju da postignu pogodak na stadionu "Rajko Mitić", ali se Zvezda odlično brani i ne dozvoljava im da ih ugroze. Ostalo je još manje od 10 minuta do kraja utakmice.
73' Simić u novoj šansi, samo korner za Zvezdu
Veljko Simić je dobio odličan pas, protrčao po desnoj strani i njegov udarac je bez većih problema odbranio Rosić.
67' Mladost sve opasnija
Nižu se napadi gostiju, uglavnom preko levog boka, ali gola i dalje nema. Na drugoj strani preti Tomane, ali je i on bio neprecizan.
64' Pavlovićev gol poništen zbog ofsajda
Suraka je iz kaznenog prostora proigrao Pavlovića koji je postigao pogodak, ali je linijski sudija momentalno reagovao podizanjem zastavice pa je pogodak poništen. Ipak, situacija oko ofsajda nije bila baš najjasnija.
62' Probao je Ivanić, brani Rosić
Nova dobra prilikaza fudbalere Crvene zvezde, Ivanić je imao dobar prodor po desnom boku i snažno šutirao, ali je Rosić bio veoma dobro postavljen i otklonio svaku opasnost.
56' Sudar Pankova i Degeneka
Sve je u redu sa fudbalerima Crvene zvezde i posle lekarske intervencije svi su se vratili na teren
50' Opasan napad Mladosti i sjajna odbrana Borjana
Pavlović je krenuo po levom boku napravio je nekoliko dobrih driblinga i asistirao ka Mićeviću čiji udarac je Borjan odbranio i gosti su dobili samo korner iz čitave situacije.
46' Počelo je drugo poluvreme!
Kraj prvog poluvremena
45+1' Gooooooooooooool!
Jevtović je lepo rešio kontra napad Zvezde u poslednjem napadu prvog poluvremena, pošto je loptu poslao u donji levi ugao gde golman Rosić nije mogao da je dohvati.
44' Udarac Pankova, ide lopta preko gola
Dobio je Pankov dosta prostora u blizini šesnaesterca Mladosti, međutim njegov udarac nije bio dovoljno precizan i završio je preko prečke.
40' Zvezdina opsada gola
Fudbaleri Zvezde drže loptu u svom posedu na nekih 40ak metara od gola Mladosti, gosti se odlično brane i ne dozvoljavaju Crvenoj zvezdi previše prostora za igru.
35' Miran tempo meča
Nema previše uzbuđenja na današnjoj utakmici, Zvezda je rano došla do vođstva i u potpunosti kontroliše situaciju na terenu.
30' Jevtović u ofsajdu, propala velika prilika
Našao se Jevtović neposredno ispred gola Mladosti iz Lučana, ali je ova akcija prekinuta zbog nedozvoljene pozicije u kojoj se našao fudbaler Crvene zvezde.
25' Eliomar krećeu kontru, interveniše Borjan
Eliomara je lopta pogodila u grudi i stvorila se dobra situacija za opasnu kontru Mladosti, ali je Milan Borjan na vreme izleteo i otklonio opasnost, pa su gosti dobili samo aut.
17' Zvezda preti, Mladost čeka svoju šansu
Fudbaleri Mladosti nisu baš u najboljoj situaciji bili u proteklih desetak minuta, Zvezda je imala inicijativu, bila blizu da postigne još jedan gol i za to vreme je Mladost ipak uspela da stvori nekoliko kontra napada i baš iz jednog takvog došli do kornera.
7' Ivanić u ozbiljnoj šansi, samo korner
Ivanić je imao jako dobru priliku na nekih 7 metara od gola, ali je njegov udarac odbranio Rosić i rezultat se ovoga puta nije promenio.
4' Goooooooool
Vulić je poslao loptu u rašlje, Rosić je bio nemoćan i Zvezda vodi sa 1:0.
3' Slobodan udarac za Crvenu zvezdu u opasnoj zoni
Na nekih 20ak metar od gola Mladosti dosuđen je slobodan udarac koji će izvesti Miloš Vulić.
1' Utakmica je počela
Prvi napad imaće fudbaleri Crvene zvezde
100. meč Milana Borjana u dresu Crvene zvezde
Sa severne tribine Zvezdin golman dobija ovacije
Vrlo skromna poseta na stadionu "Rajko Mitić"
Maltene prazne tribine stadiona Crvene zvezde nekih 5 minuta pre početka utakmice sa Mladosti iz Lučana.
Dobrodošli
Zajedno ćemo ispratiti utakmicu četvrtog kola Linglong Superlige Srbije između Crvene zvezde i Mladosti iz Lučana, koji se igra na stadionu "Rajko Mitić".