8:2! VIDEO

Ne, nije greška! U trećem četvrtfinalu Lige šampiona minhenski Bajern je deklasirao Barselonu sa 8:2 (4:1).

Alaba 7ag, Suares 57 – Miler 4, 31, Perišić 22, Gnabri 28, Kimih 63, Levandovski 82, Kutinjo 85, 89
  BAR   BAY
  2 : 8
Kraj!
Ovo što smo gledali zaista je bilo neverovatno.
Igraće se još dva minuta!
Za Barselonu će to delovati kao dve godine...
89' Ovo je neverovatno! 8:2!
Kutinjo još jednom. Svi igrači Barselone bi u zemlju propali.
84' Nema stajanja – 7:2!
U strelce se upisao i Filipe Kutinjo!
82' Levandovski, konačno!
Prelepu akciju su izveli Bavarci, Levandovski je zatresao mrežu glavom i proslavio pogodak kao da je odlučujući.

Javio se VAR, ali je gol priznat – 6:2!
77' Šansa za Mesija
Konačno dobar napad Barselone, Mesi je pokušao, ali je Nojer bio na mestu.
75' U igri je Filipe Kutinjo
Aplauz saigrača je dobio Serž Gnabri koji je izašao, ali je posebno pozdravljen Kutinjo, verovatno i od strane igrača Barse čiji je i dalje zvanično član.
68' Alba sprečio šesti gol Bajerna!
Semedo je napravio ozbiljan kiks, Koman imao relativno prazan gol ispred sebe, ali je Alba uklizao i spasio svoju mrežu.
Šou Dejvisa!
63' Kakva majstorija Dejvisa!
Kanađanin je napravio dar-mar na levoj strani!

Probio je Mesija i Vidala, potom i Semeda i sigurno asistirao za Kimiha za ogromnih 5:2.
57' GOOOOL!
Luis Suares smanjuje na 4:2!

Ima još dosta da se igra.
Grafika prvog poluvremena sve pokazuje
Grafika: SofaScore

53' Poništen gol Levandovskog
Još jedan sjajan napad Bajerna.

Levandovski je vukao kontru, probao je da doda na desnu stranu, a lopta se odbila skroz na drugu stranu ka Mileru.

U tom momentu je bio u nedozvoljenoj poziciji, pa je Skomina poništio kasniji gol poljskog napadača.
51' Gorecka preko gola
Priliku je imao i Leon Gorecka, ali je iz okreta poslao loptu preko prečke.

Ter Štegen je pod ozbiljnim pritiskom i na početku drugog dela.
49' Bajern ne namerava da stane
Ivan Perišić je tukao veoma snažno sa ivice kaznenog prostora, ali pravo u Ter Štegena.
Mesi veoma loš
Može se diskutovati o tome da li je Lionel Mesi loše odigrao prvo poluvreme.

Ali, igraš onoliko koliko ti protivnik dozvoli.

A Bajern je bio nemilosrdan.
Počelo je drugo poluvreme
Nadamo se istom ritmu kao u prvih 45 minuta.
Ulazi Grizman
Kike Setjen je iz igre izveo Serđi Roberta.
Barsa nikada u LŠ nije primila 4 gola u prvom poluvremenu!

Photo by Rafael Marchante/Pool via Getty Images
Poluvreme!
Fantastičnih 45 minuta fudbala!

Istina, zadovoljstvo igrača je podeljeno, jer Bajern vodi sa 4:1, a mogao je još barem dva ili tri gola da postigne.

Mesi i Barselona su na kolenima – da li mogu da odgovore na bilo kakav način?
42' Igrači Barselone jedva čekaju odlazak u svlačionicu
Od momenta kada se upalila "bavarska mašina", Katalonci su gotovo bez daha.

Veliki odmor bi im sada i te kako dobro došao.
39' Sevaju šanse Bajerna!
Nemci se ne zadovoljavaju sa četiri gola, "gladni" su još golova.
Zicer Levandovskog, Ter Štegen sprečio četvrti gol Bajerna!
Au, kakav fudbal igra Bajern.

Ne pamti se da je Barselona bila ovoliko u podređenom položaju.
Ma šta se ovo dešava – 4:1!
Fudbaleri Bajerna nemaju nameru da stanu!

Novi gol dao je Tomas Miler.
28' GOOOOL!
Bajern vodi sa 3:1!
21' GOOOOL!
Atomski fudbal gledamo u Lisabonu!

Ivan Perišić je doneo novo vođstvo Bajernu.
Neverovatan pokušaj Mesija, neverovatna sreća Bajerna!
10' Umalo preokret
Malo je falilo Barsi da za par minuta dođe do potpunog preokreta. Mesi je pokušao da centrira, ali se njegov udarac "pretvorio" u šut i pogodio stativu!
Barselona – Bajern 1:1
7' Momentalno izjednačenje, šta uradi Alaba!
Barselona maltene momentalno stiže do izjednačenja! Kakav autogol Alabe, neverovatno!
Barselona – Bajern 0:1
4' GOOOL!
Bajern vodi već od četvrtog minuta! Strelac je Tomas Miler, na asistenciju Roberta Levandovskog!