Jokić: Golden Stejt = četiri Ol-star igrača

Srpski košarkaš Nikola Jokić nije bio raspoložen posle poraza od Golden Stejta za koji kaže da je suviše moćan.

Nedelja, 05.11.2017.

09:19

Voriorsi su savladali Denver Nagets sa 127:108, a Jokić je dobio mnogo manju minutažu nego inače – odigrao je samo 19 minuta i za to vreme postigao 8 poena, uhvatio 7 skokova i podelio 3 asistencije.

"Igrali smo protiv Golden Stejta, oni su veoma dobri", rekao je Jokić.

Šta ih čini toliko dobrim?

"Četiri Ol-star igrača", kratko je nastavio.

Momak iz Sombora istakao je da ovoga puta ekipa nije mogla da parira raspoloženom protivniku.

"Bili su bolji tim. U većini slučajeva bismo igrali dobro protiv njih, ali večeras nismo imali šanse".

Izabranici Stiva Kera otvorili su meč sa 8:0, u drugoj deonici je Denver preokrenuo, ali je treći deo igre aktuelni šampion dobio sa 43:21 i rešio pitanje pobednika.

"Momci sa klupe čekaju svoju šansu i pokušavaju da je iskoriste. Sigurno je da su dali sve što su imali – u drugoj četvrtini su nas vratili u igru, ali su Voriorsi početkom drugog poluvremena otišli na +20 za nekoliko minuta", zaključio je Jokić.