Serija A: Važna pobeda Sasuola u borbi za opstanak

Fudbaleri Sasuola savladali su na gostovanju Udineze sa 2:1 u prvom meču 29. kola Serije A.

Izvor: PT

Subota, 17.03.2018.

19:56

Photo by Dino Panato/Getty Images

Gosti iz Modene došli su do veoma važnog trijumfa, pošto sada imaju tri boda više od SPAL koji se nalazi u zoni ispadanja.

Domaći fudbaleri nastavili su sa očajnim partijama jer su upisali čak peti poraz zaredom u domaćem šampionatu.

U prvih 40 minuta igre nije bilo puno prilika, a onda smo u završnici poluvremena videli dva brza gola. Sasuolo je poveo u 42. minutu preko Adnana koji je postigao autogol, dok je samo dva minuta kasnije Fofana izjednačio na 1:1.

Veliku pobedu Sasuolu doneo je Sensi u 76. minutu kada ga je odlično proigrao Politano.

Udineze u narednom kolu gostuje Atalanti, odnosno Sasuolo Napoliju.

1. Juventus 28 24 2 2 67:15 74
2. Napoli 28 22 4 2 62:19 70
3. Roma 28 17 5 6 47:23 56
4. Lacio 28 16 5 7 66:36 53
5. Inter 27 14 10 3 42:21 52
6. Milan 27 14 5 8 38:30 47
7. Sampdorija 27 13 5 9 47:38 44
8. Atalanta 27 11 8 8 38:31 41