Pobeda Tošića i Raće, gol Milijaša

Posle tri kola turske Superlige u vođstvu je, zvuči neuverljivo, ekipa Akhisara Beledije. Klub iz Manise vodeću poziciju deli sa Fenerbahčeom.

Ponedeljak, 22.09.2014.

11:00

Galatasaraj je izgubio na gostovanju Bališekirsporu, Genčlerbirligi, sa Tošićem i Petrovićem, slavio na gostovanju Eskišehiru.

Duško Tošić je odigrao svih 90 minuta za klub iz Ankare, Radosav Petrović, oporavljen od povrede, ušao u igru u drugom poluvremenu. Goran Čaušić je sedeo na klupi domaće ekipe, Nemanje Tomića i Milana Smiljanića nije bilo u sastavu Genčlera.

Mersin je savladao Rizespor, Milan Mitrović nije igrao.

Konjaspor je odigrao 0:0 na gostovanju Sivasu, Jagoš Vuković igrao je 90 minuta za goste.

Fenerbahče je do deobe prvog mesta stigao pobedom nad ekipom Gaziantepa, Miloš Krasić je u drugom timu Fenera.

U turskoj 1. ligi Manisaspor je stigao do prve pobede u sezoni, posle dva ubedljiva poraza, 2:1 u duelu sa Kajzerijem. Nenad Milijaš i Nikola Mikić odigrali su 90 minuta za svoj tim, Milijaš bio asistent, kasnije i strelac gola odluke. Srđan Mijailović nije igrao za Kajzeri.

Marko Vučetić nije ulazio u igru na utakmici Gaziantep BB - Adanaspor.