Partizan – Proleter 3:0 (0:0)

Fudbaleri Partizana savladali su Proleter sa 3:0 na stadionu "Karađorđe" u 8. kolu Linglong Superlige Srbije.

Tošić 55', Sadik 73', Marković 78
  PAR   PRO
  3 : 0
KRAJ
78' Marković! Gool!
Ponovo briljantno dodavanje Bibrasa Natha i gol Lazara Markovića na prvom meču u svom drugom mandatu u Partizanu
73' Gooooooooooooool
Bibras Natho je uposlio napadača Partizana Umara Sadika, koji je ovoga puta bio precizan i pogodio mrežu za vođstvo Partizana od 2:0.
70' Marković propušta šansu
Dobio je sjajan pas od Natha Lazar Marković, koji je šutirao na gol iz šesnaesterca, ali je bio neprecizan i rezultat ostaje 1:0 u korist Partizan
63' Lazar Marković menja Zorana Tošića
58' Neverovatan promašaj Umara Sadika!
Sadik je dobio sjajnu loptu kroz sredinu, ispala je kompletna odbrana Proletera, da bi Umar Sadik prošao i golmana pa se potom spetljao i iz neposredne blizine pogodio stativu, pa je prilika za drugi gol propala
55' Goooooooooooooooooooool
Zoran Tošić je tukao levom nogom izvan kaznenog prostora, lopta je ušla uz samu stativu gde golman Proletera nije mogao da je dohvati i Partizan zasluženo dolazi do vođstva u 55. minutu utakmice
50' Partizan nastavlja sa agresivnom igrom
Stalo je crno-belima da dođu do pobede, konstantno pritiskaju Proleter, ali su u završnici jednostavno neprecizni pa nisu uspeli ni da zatresu mrežu domaćina
46' Počelo je drugo poluvreme
45' Kraj prvog poluvremena

40' Miletić se sjajno ubacuje
Agresivno igra desni bek Partizana, redovno učestvuje u napadačkim akcijama svog tima, ali za sada nije imao sreće da postigne pogodak
35' I dalje nema golova
Miruju mreže na "Karađorđu" posle nešto više od pola sata fudbala
29' Partizan steže obruč
Gosti žele gol, napadaju konstantno, ali i dalje nema promene rezultata.
26' Sudija Bojan Nikolić prekinuo je utakmicu zbog pogrdnog skandiranja navijača Partizana
24' Tri vezana kornera za Partizan
Polako, ali sigurno, fudbaleri Partizana stežu obruč . Sada su imali tri vezana kornera, posle kog je Šćekić iz peterca propustio veliku šansu
17' Miletić propustio kolosalnu šansu
Miletić se sjajno ubacio u kazneni prostor, dobio je jako lepo dodavanje i izašao sam pred golmana Proletera, ali je pogodio levu stativu i lopta odlazi u gol aut. Propuštena je velika šansa da Partizan povede u prvom delu prvog poluvremenu.
11' Propao opasan napad Partizana
Krenuli su crno-beli po levom boku, ali je nesporazum rezultirao izgubljenu loptu Zorana Tošića i umalo da to postane ozbiljna kontra za Proleter.
4' Miran start utakmice
Nije bilo previše uzbuđenja na startu utakmice, standardno "opipavanje pulsa" u prvih nekoliko minuta
1' Počela je utakmica!