3. kolo: Briž – Siti 1:5 (0:2), Bešiktaš – Sporting 1:4 (1:3)

Mančester siti je pobedio Klub Briž rezultatom 5:1, dok je Sporting slavio nad Bešiktašom u Istanbulu 4:1.

Dobrodošli!
KRAJ
Siti je pobedio Briž 5:1, dok je Sporting savladao Bešiktaš 4:1.
89' Goool
Paulinjo se ipak upisuje u strelce.

Sporting vodi u Istanbulu 4:1.
84' Goooool
"Petarda", 1:5.

Marez je iskoristio dubinsku loptu i lagano rešio situaciju "1 na 1".
81' Gooool
Briž smanjuje protiv Sitija, 1:4.

Lopta je nakon dobre akcije sa desne strane stigla u srce šesnaesterca, odakle ju je u mrežu poslao Vanaken.
72' Prečka!
Opet je Paulinji šutirao, ali je golman Bešiktaša ponovo bio miljenik sreće.

EPA-EFE/Sedat Suna
69' Batšuaji opet neprecizan
Treća dobra šansa za nekadašnjeg igrača Čelsija...
68' Stativa!
Sporting je bio blizu četvrtog gola, ali je Paulinjo pogodio samo stativu.
67' Gooool
"Četvorka" Sitija u Brižu, 0:4.

Rezervisti su bili glavni akteri. Sterling je dodao Palmeru, koji je iz daljine postigao prvenac u Evropi.
63' Šanse u Istanbulu
Opalio je volej Larin, ali je Adan sjajno odbranio.

Ubrzo je i Batšuaji zapretio, ali promene rezultata nema.
62' Mirno
Naročito u Istanbulu, gde u drugom poluvremenu još nije viđena prava šansa.

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ
53' Gooool
Siti vodi 3:0.

Kombinacija Mareza i De Brujnea, ali i dobro ubacivanje Vokera, koji je akciju završio preciznim šutem pored Minjolea.
47' Prvo uzbuđenje
Sitijev dobar napad, ali je Fodenu malo falilo da šutira posle dodavanja Mareza.
46' Počelo II poluvreme
Prvo u Brižu, a onda i Istanbulu.

POLUVREME
Izuzetno zanimljivih 45 minuta su za nama.

Siti vodi u Brižu 2:0 apsolutno zasluženo, dok Sporting ima prednost od 3:1 u Istanbulu nad Bešiktašom.

Junak portugalske ekipe je Koates sa dva (identična) gola, a nadu domaćih za sada je ugasio VAR, koji je poništio u nadoknadi prelep gol Teišeire.
45+1' Ništa od gola za Bešiktaš
Aleks Teišeira je postigao gol, međutim, nakon VAR intervencije, poništen je zbog ofsajda.
43' Gooooool
Siti duplirao prednost u Brižu, 0:2.

Strelac je Marez, koji je loptu poslao u jednu, a Minjolea u drugu stranu.
44' Gooooool
Sporting vodi sada 3:1 protiv Bešiktaša.
42' Penal za Siti!
N'Soki je napravio jedanaesterac, neopreznim startom nad Fodenom.
41' Umalo het-trik Koatesa
Štoper Sportinga je imao novu šansu, pobegao je čuvaru, ali je golman Bešiktaša odbranio.
39' Stativa!
Napadač Bešiktaša Miču Batšuaji je šutirao, ali se isprečila stativa.
Pas Fodena, gol Kansela
30' Goooooool
Siti vodi u Brižu, 0:1.

Strašan pas Fodena preko cele odbrane domaćih, odličan prijem Kansela i rutinska realizacija.
29' Siti ne može do gola
Sada je Fodenu malo nedostajalo da stigne da zakuca loptu.
28' Gooooool
Sporting ponovo vodi, 1:2.

Strelac je opet Koates i ponovo na identičan način posle kornera.

Ovoga puta je samo asistent bio Paulinjo.
25' Goooool
Bešiktaš izjednačio protiv Sportinga, 1:1.

Posle kornera Pjanića, gol glavom je postigao Kanađanin Kajl Larin.
24' Nova šansa za Sporting
Nakon šanse za Sarabiju i gola Koatesa, Gonsalveš je oprobao udarac, ali pravo u golmana Bešiktaša.
Gol Koatesa
16' Gooooool
Sporting vodi u Istanbulu, 1:0.

Strelac je Sebastijan Koates posle kornera i odlično prebačene lopte na drugu stativu od strane Gonsala Inasija.
9' Ipak faul
Griliš je na lep način završio akciju, lobovao Minjolea, ali je pre toga napravio faul rukom.
5' Prilika za Bešiktaš
Rašid Gezal je oprobao udarac posle solo-akcije.
1' Utakmice su počele