Kraj: CSKA – Roma 1:2, Valensija – Jang Bojs 3:1

Fudbaleri Rome pobedili su CSKA 2:1, dok je Valensija nadigrala Jang Bojs 3:1, u mečevima četvrtog kola Lige šampiona.

90+2 Nova pretnja po gol "Vučice"
Bespotreban faul Kristantea koji donosi obećavajući prekid CSKA, ali Džeko izbacuje loptu iz kaznenog.
90' Roma strepi u finišu
Opasna akcija CSKA, Čalov pokušava da gurne loptu u peterac, izborio je korner, ali "Armejci" prave faul posle prekida.
Trenutak koji je možda rešio meč na Lužnjikiju
84' Sebični Zaniolo
Dobra prilika za Romu da "overi" pobedu, Džeko je čekao loptu, ali je Nikolo Zaniolo bio previše sebičan i šansa je propala.
80' CSKA se ne predaje
Solidna igra CSKA uprkos igraèu manje na terenu, ofanzivni su "Armejci", kruže oko kaznenog prostora Rome i traže izjednaèenje.
77' Jang Bojs sa desetoricom u finišu
Švajcarski tim ostaje sa igraèem manje na Mestalji, Sanogo je dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta nad Fransisom Kokelanom.
Vođstvo Rome iz sumnjive situacije
62' Džeko propustio šansu da stavi "tačku"
Sjajna šansa za Romu da "overi" pobedu. Brzonogi Klajvert je opet zbunio odbranu CSKA, proigrava u kaznenom Edina Džeka koji se oslobodio čuvara, a onda traljavo šutirao sa oko deset metara.
Sjajna kombinacija Rodriga i Solera
59' GOOOOOL!
Roma odmah kapitalizuje igrača više!

Nakon šuta Kristantea lopta se odbija do Lorenca Pelegrinija, za koga linijski arbitar nije primetio da je u ofsajd poziciji, a on snažnim udarcem donosi novo vođstvo "vučici".
57' CSKA ostaje sa desetoricom igrača!
Pobegao je Klajvert Magnusonu koji ga obara s leđa i dobija drugi žuti karton.
56' GOOOOOL!
Valensija povećava razliku!

Sjajna kombinacija Rodriga i Solera na desnoj strani, u dva poteza su nadigrali červoricu igračla Jang Bojsa. Karlos Soler ekspresno stiže do kaznenog prostora, a onda šalje dijagonalu u donji levi ugao.
Obratite pažnju na Santonovu reakciju u odbrani
51' GOOOOOL!
CSKA izjednačio protiv Rome!

Lako je Ilzat Ahmetov probio prvi odbrambeni "prsten" u Rominoj defanzivnoj koncepciji, dugo je "vukao" loptu, a onda proigrao Arnora Sigurdsona u kaznenom. Mladi Šveđanin koristi amatersku reakciju Santona i iz prve šanse donosi CSKA 1:1.
Nastavljeni su mečevi, Sulejmani u igri
Trener Jang Bojsa uveo je na poluvremenu Miralema Sulejmanija.
Mina 14, 42 – Asale 37
45' Zamalo novo izjednačenje na Mestalji
Već u narednom napadu nakon vođstva, Valensija je mogla da primi drugi gol. Ngamaleu se sjajno ubacio na drugu stativu posle centaršuta sa desne strane, bio je sam na nekoliko metara od gola, ali je loptu poslao na tribine.
42' GOOOOOL!
Valensija opet vodi!

Soler je centrirao sa desne strane na peterac gde se iz drugog plana ubacio Santi Mina i samo podmetnuo nogu da skrene fudbal u gol. Njegov drugi gol večeras, a poslednji put je na Mestalji strelac bio u februaru.
Gol Asalea na Mestalji
40' CSKA propustio dobro šansu
Odlična prilika za CSKA, Sigurdson je gurnuo loptu kroz noge Manolasu do Obljakova, koga Manolas stiže da izblokira, na odbitak natrčava Šenjikova, ali on šutira glavom preko gola.
37' GOOOOOL!
Jang Bojs izjednačio na Mestalji!

Brza kontra švajcarskog tima nakon ukradene lopte u sredini terena. Lopta stiže do Fasnaht na desnoj strani, on je odlaže do Rožera Asalea koji sjajnom dijagonalom po zemlji trese mrežu Valensije.
Jang Bojs izjednaèio na Mestalji!
CSKA – Roma u slikama
Za nauk – ne uklizavaj Kolarovu
Kraj posta
Gol Santija Mine
14' GOOOOOL!
Valensija vodi!

Nakon što je Karlos Soler pogodio stativu, lopta se odbila do Santija Mine koji je lako ubacuje u gol za vođstvo domaćina.
12' Prinudna izmena u CSKA
Trener CSKA Gončarenko je morao da izvede Fernandesa zbog povrede, zamenio ga je Geogrgi Šćenikov.
Losa procena Akinfejeva skupo je koštala CSKA
9' Kolarov "nokautirao" Fernandesa
Teška povreda Marija Fernandesa. Dobio je nezgodan udarac kolenom u glavu prilikom pada Kolarova usled klizeæeg starta igraèa CSKA. Iznet je na nosilima sa terena.
Gol Manolasa
4' GOOOOOL!
Roma vodi u Moskvi!

Loša procena Igora Akinfejeva nakon centaršuta Pelegrinija iz kornera, što koristi Kostas Manolas i glavom trese mrežu CSKA.