Fudbal 0

20.4.2024.

16:56

Revanš TSC-a Vojvodini, Novosađanima presudio Pantović

Fudbaleri TSC-a savladali su u prvom kolu plej-ofa Superlige Vojvodinu sa 3:2 (2:1).

Srđan Stevanović/Starsport

Tako su se revanširali Novosađanima za poraz od proteklog vikenda, kada je Vojvodina golom u nadoknadi slavila istim rezultaom na stadionu "Karađorđe".

Ovog puta, u Bačkoj Topoli, prevagnulo je na stranu TSC-a i to pre svega zahvaljujući odličnom početku domaćina.

U prvih pet minuta zatresli su mrežu Vojvodine dva puta, prvo u trećem minutu preko Miloša Pantovića, a potom samo dva minuta kasnije preko Aleksandra Ćirkovića.

Nije to bio kraj, jer je Vojvodina pokazala zube i prvo u 13. preko Dejana Zukića smanjila na 2:1.

Uspeli su u 61. minutu i da izjednače, a strelac za 2:2 bio je Mihailo Ivanović.

Međutim, TSC je pojačao i u 74. minutu drugim golom Pantovića na utakmici stigao do nove prednosti od 3:2.

Do kraja nije bilo promene, pa je TSC stigao do značajnog trijumfa.