Superstar Nju Orleans Pelikansa Entoni Dejvis morao je da napusti meč pošto je izvrnuo članak protiv Sakramento Kingsa.

Izvor: LN

Četvrtak, 08.03.2018.

13:22

TanjugAP Photo/Rich Pedroncelli

Pelikansi su na gostovanju u Sakramentu slavili rezultatom 114:111, a veče je obeležila najlošija partija Bogdana Bogdanovića, ali i povreda najboljeg igrača ekipe iz Luizijane.

Dejvis je izvrnuo članak nakon što se pri kraju treće četvrtine dočekao na nogu Koste Kufosa.

Jedan od najboljih igrača lige je tokom karijere poprimio epitet igrača koji je sklon povredama, a ova vest će samo dodati so na ranu već indisponiranim navijačima Pelikansa, jer Demarkusa Kazinsa nećemo više gledati ove sezone zbog povrede Ahilove tetive.

‘Obrva’ je pre nego što je napustio utakmicu na terenu proveo 23 minuta i zabeležio 17 poena i pet skokova, uz odličan šut iz igre (7/11).

Krilni centar je nakon meča obavio rendgenski snimak, a rezultati su bili negativni, što znači da nije došlo do kidanja mišića ili preloma kosti.

Pelikansi sledeći meč igraju protiv Vizardsa 10. marta, a nastup Dejvisa je trenutno pod upitnikom.