Jang B. - Mančester j. 2:1 (0:1), Sevilja - Salcb. 1:1 (1:1)

U prvi mečevima u Ligi šampiona Jang Bojs je pobedio Mančester junajted sa 2:1 (0:1), Sevilja i Salcburg su odigrali 1:1 (1:1).

Dobrodošli!
Kraj i u Sevilji!
Ostalo je 1:1 u Sevilji, meč je završen!
Kraj meča u Bernu, pobeda Jang Bojsa!
Završeno je u Bernu! Gol u poslednjem napadu, veliki nokaut za Junajted.
90+5 Goooooool! Jang Bojs vodi
Kakva ludost Džesija Lingarda!

Poklonio je loptu Sijebačuu, ovaj to koristi, postiže gol za 2:1!
90+1 Šansa za Salcburg!
Aronson je šutirao sa ivice keznenog prostora, Bono je odbranio! Dobra prilika za Salcburg.
88' Dobar šut Jang Bojsa!
Pokušaj sa distance ekipe Jang Bojsa, lopta je išla pod prečku, De Hea je vrhom prstiju izbacio loptu u korner.
83' Na terenu i Sulejmani
Izmena u timu Jang Bojsa, Heftija je u igri zamenio Miralem Sulejmani.
78' Prilika za Lamelu
Sada je Erik Lamela (Sevilja) imao priliku, zahvatio je loptu glavom, ali nije bio dovoljno precizan. Nema promene rezultata, ostaje 1:1.
78' Navijač upao na teren u Bernu
Upad uljeza na teren u 78. minutu, Redari su ga jedva savladali...
75' Mir pokušao glavom
U Sevilji napad domaće ekipe, Rafael Mir koji je zamenio Rakitića u drugom delu je zahvatio loptu glavom, ali je Filip Kon bio na mestu.
72' Izašli Bruno i Ronaldo!
Dvostruka izmena u 72. minutu, Solskjer iz igre izvodi Bruna Fernandeša i Kristijana Ronalda, a uvodi Džesija Lingarda i Nemanju Matića.

Čini se da će do kraja ići na to da brani bod.
66' Gooooool! Jang Bojs izjednačio!
Elija je prošao po desnoj strani, zavrnuo na peterac, Engamelu je postavio nogu i skrenuo loptu u mrežu, 1;1 u Bernu!

Iskoristili su prednost igrača više.
58' Prilika za Salcburg
Umar Sole se našao u odličnoj šansi, ali je šutirao užasno loše. Velika šansa za goste je propala, ostaje 1:1. u Sevilji.

54' Ronaldo tražio penal, ali...
Kontra Junajteda, Ronaldo je izbio pred gol, duel sa igračem Jang Bojsa Kamarom, Portugalac je pao...Ništa od penala!

Čini se da je to bila ispravna odluka arbitra, Kristijano je olako pao.
50' Sevilja sa desetoricom!
Drugi žuti karton za Jusufa En Nesirija, morao u svlačionicu.

Sevilja do kraja meča sa igračem manje.
47' Prilika za Salcburg, Sesko!
Benjamin Sesko se našao u prilici da postigne gol, bio je oči u oči sa golmanom, ali je Bono refleksno reagovao i odbranio mu udarac!
Počelo je drugo poluvreme
Krenuo ne drugi deo mečeva na oba stadiona.
Poluvreme i u Sevilji
Kakvo poluvreme na "Ramon Sančes Pishuanu". Neverovatno, letiri penala, jedan za domaćina i tri za goste.

Sevilja je svoj jedan iskoristila, ali i gosti, koji su dva puta bili neuspešni.

Neverovatnih 45 minuta.
Poluvreme u Bernu
Junajted vodi sa 1:0, ali je od 37. minuta sa igračem manje zbog isključenja Arona van Bisake.

Solskjer je tada izveo Sanča, a ubacio Daloa.
42' Goooool! Sevilja izjednačila
Ivan Rakitić je uspešno realizovao penal za Sevilju, 1:1.
41' Penal za Sevilju!
VAR je odlučio, penal za Sevilju. Šta je ovo, četvrti u poluvremenu!
38' Kakva šansa za Jang Bojs!
Fasnaht je ostao zaboravljen na desnoj strani, šut sa desetak metara, promašio je za nekih 30 centimetara!

Umalo odmah da iskoriste igračku prednost.
37' Sučić promašio!
Nestvarno, drugi promašen penal od tri za goste ove večeri!

Sučić koji je pogodio u 21. minutu, sada nije bio uspešan, pogodio je levu stativu!
36' Treći penal za Salcburg!
35' Isključen Van Bisaka! Junajted sa igračem manje
Kakva glupost Van Bisake iz Mančester junajteda.

Stao je na nogu Martinsu iz Jang Bojsa, direktan crveni karton!
32' Šut Ebišera
Povoljna situacija za Jang Bojs. Ebišer je tukao sa 18 metara, preko prečke gola Junajteda.
Čudesni Ronaldo
Jang Bojs je 36. različiti klub protiv kog je Ronaldo postigao gol.

Istu stvar uspeo je da uradi i njegov veliki rival, Lionel Mesi.
25' Šansa za Ronalda!
Kontra Junajteda, Ronaldo je šutirao sa 13 metara iskosa, golman Jang Bojsa je odbranio, samo korner.
24' Jang Bojs pojačava
Fasnaht je testirao De Heu, golman Junajteda brani...
Gol Sučića sa penala
21' Goooooool! Salcburg poveo
Luka Sučić je ovog puta šutirao sa penala i za razliku od Adejimija, pogodio. Salcburg vodi u Španiji, 0:1.
20' Novi penal za Salcburg!
Start Hezusa Navasa, sudija je pokazao na belu tačku. Novi penal za Salcburg...
Gol Ronalda
13' Gooooool! Junajted vodi!
Sjajan pas spoljnom Bruna Fernandeša, Ronaldo je to pratio, ušao sa desne strane pred gol i zatresao mrežu Jang Bojsa, 0:1!

Portugalska veza!
14' Ademiji promašio!
Karim Adejimi je šutirao pored desne stative. Ništa od gola za goste!
12' Penal za Salcburg....
12' VAR u Sevilji
Proverava se ima li penala za Salcburg...
6' Šansa za Sevilju!
Prilika za Sevilju, Jusuf En Nasiri je bio pred golom, zahvatio loptu glavom, ali nije pogodio!
3' Pokušaj Elije
Prvi šut u Bernu. Elija se odlobodio Freda, šutirao je ga golu JUnajteda, ali nije bio precizan.
Mečevi su počeli!
Nova sezona
Sve o novoj, jubilarnoj sezoni u Ligi šampiona na jednom mestu.
Sve oči uprte u Ronalda
Posle odličnog starta u Premijer ligi, sve oči su ponovo uprte u Kristijana Ronalda.

Počinje novi ciklus u dresu Junajteda i u Ligi šampiona.