Vojvodina srušila Radnički u Nišu za čelo tabele

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Radnički u Nišu sa 2:1 u derbiju osmog kola Linglong Superlige Srbije.

Izvor: LN

Petak, 13.09.2019.

20:01

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Vojvodina je izbila na čelo Superlige sa 19 bodova iz osam mečeva i dva boda više od drugoplasiranog TSC-a, sa utakmicom više.

Radnički je poveo već u devetom minutu, kada je strelac bio Mihajlović, ali je na poluvremenu bilo nerešeno.

Za to se pobrinuo sjajni Matić, prvi strelac prvenstva, koji je u 33. minutu utišao Čair.

Na poluvremenu viđen je pravi haos, u kojem je došlo do sukoba trenera dve ekipe Kosanovića i Lalatovića, te je šef struke gostiju isključen jer je pretio navijaču domaćih.

Opširnije: Lalatović besneo: Sukobio se sa Kosanovićem, pa pretio navijaču VIDEO

Nakon što su se strasti smirile nije bilo uzbudljivijih dešavanja na terenu, sve do 77. minutu. Tada je mrežu Nišlija zatresao Devetak i svom timu doneo pobedu.