Radnik – Partizan 1:2 (1:2)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pobedom nad Radnikom iz Surdulice 2:1.

Stamenković 45+16 - Asano 45+2, 45+15
  RDS   FKP
  1 : 2
90+3 KRAJ MEČA!
90+2 Umalo izjednačenje u nadoknadi!
Stojković je sjajnom intervencijom sprečio autogol Vitasa.
90' Još tri minuta se igra u Surdulici
85' Prečka Vitasa
Mitošević je bio na gol liniji, uspeo je da zakači loptu i uz pomoć prečke je izbaci u korner. Šutirao je Vitas.
Izmene na obe strane

79' Sadik upropastio sjajnu šansu
Napadač Partizana našao se u sjajnoj šansi, ali se spetljao i upropastio šansu.
77' Solidan šut Uroševića
Vasiljević je dobro reagovao i uhvatio loptu.
76' Opao tempo meča
U ovim trenucima je opao ritam utakmice.
70' Velika šansa za Asana, Vasiljević briljira
Jedan na jedan situaciju imao je Japanac i šutirao je pravo u Vasiljevića. Potom je pokušao Marković, ali je golman Radnika ponovo dobro reagovao.
Velika šansa za Asana iz 59. minuta
67' Vasiljević briljira
Asano je plasirao loptu, a Nikola Vasiljević je ponovo sjajnom paradom odbranio.

STARSPORT photo
62' Dobar udarac Pavlovića, pored gola
Štoper Partizana skočio je i šutirao glavom, ali malo pored gola.
59' Velika šansa za Asana
Partizanov Japanac našao se u sjajnoj šansi. Šutirao je dobro, ali tik pored stative.
56' Solidan pokušaj Uroševića
Glavom je šutirao levi bek Partizana. Lopta je otišla iznad prečke.
55' Slab centaršut Markovića
Pokušao je brzonogi fudbaler Partizana da pronađe Sadika ili Asana. Lopta je bila neprecizna.

50' Odlična šansa za Radnik
Vitas i Stojković odlično su reagovali i sprečili izjednačenje Radnika.
48' Odlična odbrana Vasiljevića
Golman Radnika odbranio je šut i skrenuo loptu u korner. Usledio je udarac iz ugla koji crno-belima nije doneo šansu.
46' Počelo je drugo poluvreme
Napad imaju fudbaleri Partizana.
Radnik smanjio vođstvo Partizana
Drugi gol Asana
Asano pogodio za 1:0
45+18 – kraj prvog poluvremena!
Poluvreme koje je trajalo 63 minuta, a sve zbog prekida usled transparenta navijača Partizana. U završnici smo videli i tri gol, od čega dva Partizana i jedan Radnika.
45+17 – GOL, Radnik smanjio zaostatak!
Strelac je Bogdan Stamenković. Slabo je reagovala odbrana Partizana, Stojković je odbranio šut Danoskog, ali je ovaj ponovo uspeo da dođe do lopte i da je doda do Stamenkovića.
45+15 – GOL, ponovo Asano!
Asano je iz drugog pokušavaja uspeo da savlada Vasiljevića. Golman Radnika mu je prvo odbranio šut, a potom je Asano natrčao na loptu i pogodio.
45+14 – još četiri minuta u prvom poluvremenu
45+9 – odlična prilika za Radnik
Danoski je sjajno primio loptu, potom se našao u odličnoj šansi za gol, ali je šutirao preko prečke.
45+8 – snažan udarac Sadika
Vasiljević je ponovo odbranio. Dobra intervencija.
45+7 – dominacija crno-belih
Partizan ima više loptu u nogama, igra bolje i zasluženo vodi.
45+2 – GOL: Majstorija Natha, Asano pogodio!
Fenomenalna asistancija Bibrasa Natha, a potom je usledila i dobra realizacija Asana.
45' Osamnaest minuta igraće se u prvom poluvremenu
Sadik je pokušao glavom, ali je lopta išla pravo u ruke Vasiljeviću.

40' Ponovo dobra intervencija Vasiljevića
Natho se ponovo našao u šansi. Partizanov ofanzivni vezni našao se u dobroj poziciji, ali je uputio slab udarac.
38' Sjajna odbrana Vasiljevića
Natho je odlično šutirao, a Vasiljević je još boljom intervencijom sprečio vođstvo Partizana.
36' Prva izmena u timu Radnika
Pavlova je zamenio Stamenković.
33' Propala šansa za Radnik
Nešto jači centaršut i Kričak nije uspeo da udari loptu glavom.
29' Inicijativa crno-belih
Partizan ima više loptu u nogama i pokušava, međutim odbrana Radnika stoji dobro i odbija nalete.
24' Utakmica je nastavljena!
Pauza je trajala nešto više od deset minuta.
23' Fudbaleri i sudije se vraćaju na teren
Skida se transparent

20' Fudbaleri se još ne vraćaju na teren
16' Fudbaleri se vratili u svlačionice
Čeka se da navijači sklone transparent, do tada neće biti nikoga na terenu.
15' Informacija sa stadiona
"Neće da spuste transparent dok ne uđu svi grobari koji su isprad stadiona", rečeno je našem novinaru koji se nalazi u Surdulici.
13' Sudija Jovanović povukao fudbalere sa terena
Čeka se da navijači sklone transparent.
11' Stojković prišao navijačima da ih zamoli da sklone transparent
10' Ponovo je utakmica prekinuta
"Grobari" ne žele da sklone transparent na kojem piše "lige gde cigani nisu prvi se poništavaju, dok se lažne titule sa navijačima proslavljaju".
8' Loša lopta Sadika
Asano je hteo da pronađe Sadika, poslao je loptu ka njemu, ali loše i ona je završila u gol-autu.
7' Posle kratke pauze meč je nastavljen
Gostujući navijači su zamoljeni da sklone transparent.
Ponovo transparent navijača Partizana
Prekid je trajao oko 90 sekundi zbog transparenta.

1' Prvi napad imaju domaći fudbaleri