Maloun: Jokić je bio agresivan, nismo dobro branili

Majk Maloun, trener Denver Nagetsa, nije bio zadovoljan igrom ekipe u meču sa Bruklin Netsom.

Izvor: PT

Subota, 10.11.2018.

11:45

"Izgubili smo utakmicu u prvoj četvrtini. Mnogo izgubljenih lopti u tom periodu i dopustili smo im dam nam daju sedam trojki u prvih 12 minuta. Jednostavno nismo mogli dobro da igramo odbranu večeras", rekao je Maloun posle meča.

Košarkaši Denver Nagetsa doživeli su neočekivani poraz od Bruklin Netsa 112:110.

Na utakmici je viđeno čak 76 slobodnih bacanja.

"Morate da budete pametni i da se prilagodite. U trećoj četvrtini smo im dali 18 bacanja, ponavljam u jednoj četvrtini", kratak je bio Maloun.

Jokić je na prethodna četiri meča šutnuo samo 18 puta, dok je na ovom to uradio u 22 navrata.

"Bio je agresivan, znali smo kako igraju njihovi visoki igrači, imao je šansu za otvorene šuteve i to je iskoristio