Meginih +33 na otvaranju sezone

Košarkaši Mege savladali su Studentski Centar rezultatom 101:68 na otvaranju sezone u ABA ligi.

Nedelja, 26.09.2021.

14:00

Neizvesno je bilo samo u prvoj četvrtini koju je domaćin završio u svoju korist sa košem prednosti.

Ipak, Mega protivnika u drugoj četvrtini ograničava na samo šest poena i stiže do plus 24 već na poluvremenu.

U pobedničkoj ekipi se najviše istakao Kazalon sa 17 poena i četiri asistencija. Pratio ga je Boriša Simanić sa 16.

Istakao se i mladi Nikola Jović koji je upisao 12 poena i 4 asistencije.

Kod Studentskog centra igru su predvodili strani igrači. Edvards je imao 17 poena, Vinales 14, a poen manje Megi.

Studentski Centar u narednom kolu dočekuje Zadar, a Mega gostuje Ciboni.