Zlatan je gazda Los Anđelesa! VIDEO

Bivši reprezentativac Švedske Zlatan Ibrahimović je postigao tri gola u pobedi LA Galaksija nad LA FC u gradskom derbiju.

Izvor: SV

Subota, 20.07.2019.

09:24

Photo by Sean M. Haffey/Getty Images

Jedan od najboljih napadača svih vremena je kreirao preokret i pobedu svog tima rezultatom 3:2.

Protivnik je poveo već u četvrtom minutu preko Karlosa Vele, ali je Zlatan u osmom minutu doneo izjednačenje spektakularnim pogotkom.

Mreže su mirovale do kraja poluvremena, a u 56. minutu je Ibrahimović kompletirao preokret svog tima.

Treći pogodak je postigao u 70. minutu, a konačnih 3:2 je postavio Vela, svojim drugim golom na meču u nadoknadi vremena.